Naději se dá naučit

Naději se dá naučit https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483801/bmid_nadeji-se-da-naucit-wkd-483801.png 4 5 3

Postrádáte v životě naději? Potřebujete se vymanit ze spirály negativního myšlení? Kniha známého amerického propagátora pozitivního přístupu k životním výzvám nabízí několik osvědčených postupů, jak tuto situaci zlepšit, abyste mohli fungovat aktivněji, smysluplněji a angažovaněji a osvojili si vyváženější postoj. Jedná se například o přehodnocení vnitřních přesvědčení o našich omezeních, sebezkoumání za účelem objevení svých nejlepších vlastností, jejichž pomocí se dá život zlepšit, stanovení životních priorit nebo přijetí důležitosti dávání a přijímání. Dan Tomasulo, Ph.D., vyučuje na Kolumbijské univerzitě. Je hodnocen jako jeden z desíti nejdůležitějších influencerů v oblasti řešení problémů s depresí. Píše sloupek Ptejte se terapeuta a blog Naučená naděje na psychcentral.com... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Portál

Learned Hopefulness , 2020

DreamerX9
27.11.2023 5 z 5

Kniha je velmi přínosná a osobně mi sedla názory, praktickými příklady i pohledem na život. Může hodně pomoci i co se týče úhlu pohledu a je velmi presvědčivá
Ano, naději se dá naučit :)

janulka1310
14.03.2023 5 z 5

Knížka mi velmi sedla, protože podle mě je psaná jednoduše (ve srovnání s Biologií víry, Placeba apod.) Je to jasné, srozumitelné a na reálných podkladech. Za mě super. V této době, kdy stále ještě doznívají problémy covidové doby a spousta lidí trpí depresemi z izolace, aniž by si to uvědomovala, tato kniha vysvětluje, jak jednoduše krůček po krůčku z toho zapeklitého kruhu ven.

JanaDor
19.02.2022 5 z 5

Jsou knihy, které přečtete během jednoho večera, máte z nich dobrý pocit, ale za týden nevíte, o čem jste četli. A jsou knihy, které si musíte dávkovat po stránkách. Čtete je i dva, tři měsíce, ale její myšlenky ve vás zůstavají, a přebíráte z ní něco, co vám pomůže cítit se spokojenější. A přesně taková je tato kniha o naději.

psychologie příručky rozvoj osobnosti, osobní rozvoj

Autorovy knížky

Dan Tomasulo