Naděje umírá

Naděje umírá https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443840/bmid_nadeje-umira-lmF-443840.jpg 5 3 3

Kniha vypráví skutečný příběh rodiny, která si žije šťastným, poklidným životem. Jenže v jedné malé chvilce se všechno změní. Maminka vážně onemocní a přichází boj o holý život. Najednou vše, co bylo doposud důležité, přestává mít váhu a zůstávají jen opravdové hodnoty.

baruu.s
01.05.2023 4 z 5

Krásná knížka, podle mne by si ji měl přečíst každý :)

cornetka
23.01.2021 5 z 5

Ač se jedná o útlou knížku, obsahově je neskutečně rozsáhlá. Vyprávění Ivety o tom, jak “prožívali” maminčinu nemoc nikoho v klidu nenechá. Tato otevřená zpověď zacloumá s každým, obzvlášť pokud jste sami prožili něco podobného. Považuji za dobrý nápad, že tento příběh vyšel a že si ho můžou přečíst i ti, kteří podobné zkušenosti nemají.

Vypravěčka00
08.11.2020 5 z 5

Knížka popisuje několik měsíců jedné rodiny, která se dozvěděla, že jim umírá maminka na rakovinu. Je to velmi otevřená a konkrétní zpověď. Přesto nic z toho na mě nepůsobilo depresivně. Dokonce bych se ráda s autorkou sešla, abych se více dozvěděla. Například stránka 54 :-) je velmi silná. Sem tam je dobré si přečíst něco podobného. Knížka se čte svižně, zkuste.

Autorovy knížky

2020  93%Naděje umírá