Nacvičujeme přivolání psa

Nacvičujeme přivolání psa https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353890/bmid_nacvicujeme-privolani-psa-w8G-353890.jpg 3 5 2

Běžci, cyklisté, cizí psi - to by neměl být vůbec problém. Když panička nebo páníček zavolá, pes okamžitě přiběhne. Přesto ne každého psa lze tak snadno přivolat, a ne nadarmo je přivolání považováno při výchově psa za královskou disciplínu. Claudia Toll ukazuje, jak mohou člověk i pes tuto výzvu zvládnout a stát se vyrovnaným týmem, a to vše pomocí laskavých, v praxi vyzkoušených metod. Nejdůležitější povel správně natrénovat a zprostředkovat - u štěňat a dospělých psů - jednoduše vysvětleno a doloženo pomocí 130 barevných fotografií - nejlepší metody a učební postupy... celý text

Literatura naučná Hobby Příroda, zvířata
Vydáno: , Grada

Toll, Kommt nicht gibt's nicht! , 2016

knihyKeMne
28.05.2023 3 z 5

No já nevím, jestli podle toho někdo vychová psa. Snaha byla, autorka se věnuje zvlášť nácviku u štěňat, zvlášť u dospělých psů, upozorní i na pubertální neposlušnost, ale... vyznívá to jako běh na velmi dlouhou trať s nutností procvičovat celý život, což docela bere chuť se do toho pustit. Jinak fajn že jsou zakomponovány i reálné příběhy. Fotky se sem tam opakují, to jich měli tak málo?

SladkaK
31.08.2020 3 z 5

Kniha hezky vysvětluje základ přivolání psa - váš vzájemný vztah a fakt, že vždy musíte být zajímavější, než to, od čeho jej odvoláváte. Dále je v ní spousta praktických tipů a cvičení. Vhodné pro začátečníky s prvním psíkem.

Claudia Toll
německá, 1946