Na život!

Na život! https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346004/bmid_na-zivot-yEn-346004.jpg 4 15 5

Autor v první části vypráví o svém životě, rodině, studiu,zaměstnání, veřejné činnosti a počátcích své politické dráhy. Ve druhé části mapuje své kroky ve vrcholové politice v Sobotkově vládě. Na závěr přidává plnohodnotnou vizi budoucnosti ČR. V knize se věnuje i průběhu koaličních jednání s šéfem ANO Andrejem Babišem a premiérem a předsedou ČSSD Bohuslavem Sobotkou. Mluva Babiše je podle něj svérázná a místy vulgární.... celý text

Emik87
24.02.2024 4 z 5

Budu souhlasit s ostatními komentáři. První část se dobře čte a umožňuje udělat si názor na autora, jako na člověka. Ta druhá....no asi tam taky patří, ale už se musí číst opatrněji.

Kopretina
24.10.2018 4 z 5

Ale jo, fandím mu. S komentáři pode mnou se ztotožňuji.

Endy17
04.12.2017 4 z 5

Musím se ztotožnit s oběma předchozími komentáři. Životopisná část knihy je skvělá, ta programová je tak trochu předvolební leták KDU-ČSL. To ale nemíním jako kritiku, dozvěděl jsem se spoustu zajímavých věcí.

Tylluan
03.12.2017 4 z 5

Pokud pominu druhou půlku, kde jsem se do čtení už musel trochu nutit, musím být velmi pozitivní. Překvapila mě otevřenost a přirozenost, se kterou autor popisuje svůj obyčejně neobyčejný život. Čtení mě bavilo a dokonce mohu říct, že některé pasáže pro mě byly poměrně inspirativní. Opravdu neočekávaně dobré.

Lucienka
04.09.2017 4 z 5

První polovina čtivá, místy vtipná. Druhá programová, ale ne nezáživně a na tradiční, konzervativní stranu překvapivě moderní:-) Jsem ráda, že jsem si díky této knize mohla udělat na PB nepovrchní názor.

politika

Autorovy knížky