Na stopě Šalamounovu klíči Dana Browna

Na stopě Šalamounovu klíči Dana Browna

Po obrovském celosvětovém úspěchu Da Vinciho kódu/Šifry mistra Leonarda amerického spisovatele Dana Browna čtenáři dychtivě očekávají jeho příští román Šalamounův klíč. Greg Taylor, novinář zabývající se tajnými společnostmi a skrytými dějinami, shromáždil fakta, která Brown prozradil v poskytnutých rozhovorech, na své webové stránce a na obálce amerického vydání Da Vinciho kódu, a z dalších náznaků stvořil něco nevídaného – průvodce po knize, která dosud nevyšla. Rozebírá v něm pravděpodobná témata románu, jehož hrdinové tentokrát neopustí Spojené státy, a proto půjde o otce zakladatele a skryté dějiny Washingtonu, kupodivu však také o templáře, rosenkruciány, svobodné zednáře i Ku Klux Klan. Rovněž seznamuje s vytipovanými místy, kde podle všeho bude profesor z Harvardu a odborník na symboly Robert Langdon opět luštit záhady....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29969/na-stope-salamounovu-klici-dana-browna-29969.jpg 3.52

The Guide to Dan Brown´s The Solomon Key (2005)

Literatura světová
Vydáno:, Argo

kannibal28
12.09.2017

čo ti já vím podla mna úplne zbytočná kniha, zaoberať sa s tým ako a čo bude písať v dalšom románe.Ešte som ho nečítal a neviem či ho aj začnem ked je o slobodomurároch to nie je moc pre mňa ale možno si to ešte rozmyslím a dám tomu niekedy šancu.

Atanone
20.05.2017

Brala jsem knihu jako inspiraci kde hledat další informace. Díky ní se mi knihovna rozrostla o několik dalších knih a hodiny na googlu nepočítám.
Každopádně je to zajímavé čtení

Autor knihy

Greg Taylor