Na slyšenou

Na slyšenou https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514466/bmid_na-slysenou-64303003e4f98.jpg 3 6 2

Příběhy rozhlasového století. Století Českého rozhlasu v rozhovorech a vzpomínkách rozhlasáků. Rozhlas prošel za 100 let své existence neuvěřitelným vývojem. A protože vždy přitahoval kreativní lidi s láskou k mluvenému slovu, jeho historie je bohatá na pozoruhodné události. Které z nich jsou ty nejdůležitější? Jak svou práci vnímá Martin Dorazín, Patricie Strouhalová, Dalibor Gondík, Jan Rosák nebo Lucie Výborná? S čím se potýká režisér, editor, zprávař, zvukař a další rozhlasáci? To a mnoho jiného zjistíte v knížce, která vám přiblíží nejen známé rozhlasové hlasy.... celý text

Žirka
25.10.2023 2 z 5

Ukázka, jak může špatná grafika a redaktorská práce ponížit dobrý nápad. Tlusté modré písmo se špatně čte, text nahuštěný do nepřehledných odstavců, čtenář neví, kdy mluví tázaný a kdy autorka knihy. S obsahem se mělo pracovat úplně jinak. O nakladatelství CPress jsem si nikdy nedělala iluze, ale tohle fakt pokazili.

iška
27.08.2023 3 z 5

Takové jednoduché připomenutí klíčových okamžiků z historie Českého rozhlasu. Nečetlo se to špatně, ale asi jsem čekala něco trochu propracovanějšího.

Československý rozhlas, Český rozhlas

2023  67%Na slyšenou