Na loučení nebyl čas

Na loučení nebyl čas https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11539/bmid_na-louceni-nebyl-cas-yCS-11539.jpg 4 414 414

Když se čtrnáctiletá Cythia jednoho rána probudí, zjistí, že její rodiče a starší bratr Todd beze stopy zmizeli. Opuštěné dívky se ujme její teta Tess. Cynthia vystuduje, vdá se a založí svou vlastní rodinu – zároveň však nepřestává doufat, že se někdy dozví, kam a proč její matka, otec a Todd odešli. Po pětadvaceti letech marného čekání se však najednou začnou objevovat záhadné zprávy, odkrývat zamlčené informace, vynořovat zasuté vzpomínky. Všechny se k Cynthii sbíhají jako nitky, nemají ji však dovést k radostnému rozuzlení, naopak – někdo z nich, důmyslně a chladnokrevně, splétá smrtelnou past. Vynikající thriller z pera Linwooda Barclaye má šanci zaujmout mimo jiné neobvyklou osobou vypravěče, kterým je Cythiin manžel Terry. Rozhodně však čtenáře přesvědčí strhujícím tempem i gradací děje a překvapí svým závěrem.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

No Time for Goodbye , 2007

bend-ik
23.09.2011 3 z 5

Fuu, no.. autorov štýl písania je veľmi príjemný, knižka sa tak dá zhltnúť veľmi rýchlo.. už menej pozitívny bol pre mňa samotný obsah.. Asi som čítala príliš veľa lepších thrillerov či detektívok, pretože mne Bez rozlúčky neprišlo ani napínavé, ani nečakané, a gradácia deja? Posledných cca 60 stránok to u mňa nezachráni :)
Jednoducho povedané, čakala som oveľa viac..

-Lenicka-
16.05.2011 4 z 5

Příběh je opravdu super a je to i dobře napsané! Jen mi tam teda vadilo velké množství sprostých slov, které tam být ani nemusely. Ale jinak určitě můžu doporučit, nebudete se nudit!

hančuska

Super knížka,:-)

jasmína
30.11.-0001 5 z 5

Ihned po přečtění tak ohromně napínavé knihy jsem se pídila po knize od tohoto autora a žádnou jsem bohužel nenašla, poradíte ?

Tuto knihu mám zařazenou ve své knihovně a důkladně zvážím, komu půjčit :)

Harinka

Výborný thriller, opravdu doporučuji