Na konci cesty nás čeká poznání

Na konci cesty nás čeká poznání https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36662/na-konci-cesty-nas-ceka-poznani-36662.jpg 5 5 1

Čím víc se duchovně probouzíme, tím většího poznání dosahujeme. Poznání nepřichází až na vrcholu. Dosahujeme ho každým okamžikem svého života. Každým malým probuzením, které v nás nastane. K dokonalosti však vede velmi dlouhá cesta a nikdo z nás neví, kdy jí plně dosáhne. Tato kniha je zaměřena na každodenní život. Najdete v ní odpovědi na to, jak fungují životní zákony, zákony, které je nutné dobře chápat a podle nichž je třeba žít, neboť na nich spočívá veškerý život, tudíž i život člověka. Najdete zde návod, jaké kroky podniknout, chcete-li se dostat ze svých problémů a žít v klidu a harmonii nejen sami se sebou a druhými, ale i s veškerou přírodou.... celý text

Ravabi
19.02.2014 4 z 5

Ideální četba pro ty, kteří chtějí lépe porozumět životu a ještě nikdy nečetli žádnou esoterickou nauku. Kniha je napsaná jasně a srozumitelně, jsou v ní praktické kroky, které mohou pomoci při prvních krůčcích k pochopení každodenního života. Při čtení se člověk opravdu zamyslí nad mnoha věcmi.
Krásným poselstvím téhle knihy je pro mě to, že vždy musí člověk začít u sebe. :)