Na cestě

Na cestě https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515296/bmid_na-ceste-sRb-515296.jpeg 5 5 2

Šanghajský příběh zachycuje tříleté období pobytu Věrky a jejích nejbližších v multimiliónové Šanghaji. Přijela jako doprovod svého manžela, který tam získal pracovní zakázku. Se šestnáctiměsíční dcerkou Isabelle v náruči a v sedmém měsíci těhotenství tak opustila všechny jistoty, pozice i finanční svobodu a zavřela dveře i před rozšířenými mediálními vodami po odvysílání pořadu Čtyři v tom. Byly to nejtěžší roky jejího života, které ale pro Věrčinu životní cestu představovaly zcela zásadní a hluboký životní obrat.... celý text

Sirael23
05.10.2023 5 z 5

Věrčina kniha je zajímavým mixem popisu života v daleké Šanghaji a osobní cestě za svými sny a naplněným životem. Knihu jsem přečetla za dva dny, tolik mě to bavilo a byla jsem zvědavá, jak to s Věrkou a její rodinou bude dál. Kniha je vhodná pro každého, kdo je také "na cestě" a má rád takové transformační příběhy.

hroneczek
22.07.2023 5 z 5

Skvělé! DOPORUČUJI!!!
Jak část o pobytu v Šanghaji, tak část o zamýšlení se nad vlastním životem, jsou naprosto báječné.
Kniha se dobře čte, ale zároveň ve čtenáři zanechává (nevím, jak to nazvat) - takový hezký, lehký pocit a uvědomění.

Autorovy knížky

Věra Švach