Ve vzdělávání a výchově přežívá řada mýtů, které ve svém důsledku škodí dětem a celé společnosti. Učitelé, rodiče i veřejnost najdou v této publikaci argumenty, proč tradiční způsob výuky poškozuje rozumový, citový i morální vývoj dětí, a současně se seznámí s východisky pro změnu.

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/138837/myty-ve-vzdelavani-o-138837.jpg 4.511
Literatura naučná
Vydáno:, Spirála

Katulik86
06.04.2018

Asi jsem "konzerva"... :(

ejunka
26.04.2016

Skvělá přiručka, po přečtení jsem z ní byla opravdu nadšená. Na málo stránkách je shrnuto vše podstatné. Knížka je napsaná velmi srozumitelně. Knihu bych doporučila přečíst všem pedagogům a hlavně rodičům... Pro mě, jako studenta sociální pedagogiky byla tahle příčka velmi dobrý podmět k přemýšlení :-)

nickym
28.12.2014

Líbí se mi, že jsem našel dalšího člověka, kterému není české školství lhostejné a ukazuje co, jak a proč by mohlo být jinak - lépe... :) Se vším v knize nesouhlasím, ale většina mě oslovila...

Jana Nováčková

Jana Nováčková
česká, 1949

Kniha Mýty ve vzdělávání (o škodlivosti některých zaběhaných představ o učení, škole a výchově a cestách, jak je překonat) je: