Mystické klíče

Mystické klíče https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433040/mysticke-kliceMJI1kF-iHa-.jpg 1 1 2

Autor se v tomto stručném mystickém spise zaměřuje na klíčové oblasti praxe integrální jógy. Vnímá je jako zásadní na cestě k opravdovému probuzení, jelikož právě to jsou ty důvody, které otevřely další řetězec mystických postupů a výsledků autora (mystická smrt, realizace). Postupy, které v těchto oblastech v minulosti volil, nazývá proto mystickými klíči a předává je jako funkční široké veřejnosti. Autor je přesvědčen, že mohou pomoci připraveným jedincům na nejvyšší cestě k sebezasvěcení a probuzení.... celý text

karlik.c
19.01.2022

Měl jsem možnost poznat autora osobně a měl jsem možnost se setkat s jeho žáky.
Knihu jsem zakoupil, přečetl a mailovou cestou o ní s autorem diskutoval. Diskuzi bych shrnul slovy: Sokratovými, který řekl něco vy smyslu: "Spor s hlupákem jsem nikdy nevyhrál." Jedním slovem paskvil!
Nic hloupějšího nebylo o mystice napsáno. Pro člověka neznající základy mystiky je to naprosto zavádějící, pro člověka mírně pokročilého matoucí a pokud se autor odvolává na dílo Květoslava Minaříka, tak je "dílo" doslova urážkou jeho odkazu.
V knize není ani jedna věta, která by mohla být člověku k užitku.

mahavan
20.06.2020 odpad!

To je myšleno vážně? Jde jen o reklamní článek na sebe sama a za to platit 270Kč?!
Detailnější rozbor je zde v Recenzi.
Neskutečný!

Autorovy knížky