Esetin gén

Esetin gén https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22477/esetin-gen-22477.jpg 4 41 6

Mystická trilógia série

Ashlee Granvillová je dievča z bohatej rodiny.Nie je však typickou "dobre vychovanou" slečnou z vyššej vrstvy vhodnou na vydaj. Pretvárka pri nej nie je možná. Vie, čo si ľudia myslia, i to, čo cítia.Životný príbeh Ashlee, ktorá žije v 16.storočí,nás vťahuje do tajomnej ríše nadprirodzených schopností všetkých žien zo židovského kráľovského rodu alebo grálskych princezien, ako ich nazýva ich ochranca a náš sprievodca mnohými storočiami rytier - duch Albray.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Columbus (SK)

Gene of Isis , 2005

Kerberos
24.09.2021 4 z 5

Příjemná duchařina trochu podobná knihám Barbary Erskinové. Dobrodružný fantasy ,příběh odehrávající se v několika časových rovinách.

Hanjimka
21.07.2020 3 z 5

Čekala jsem víc, konec jsem spíš protrpěla.

guardian
08.04.2019 4 z 5

Čekala jsem něco více egyptského a na můj vkus bylo v knize příliš nadpřirozeného, ale jinak velice pěkné čtení jak co se týče kompozice, tak stylu. Určitě doporučuji.

dominika2585
26.01.2017 3 z 5

Příběh to nebyl špatný, ale mě moc neoslovil. Místy mi připadal příliš vleklý a dá se říct, že jsem hodiny nepřetržitě četla jen proto, abych došla ke zdárnému konci. Občas jsem byla tak moc zahlcená informacemi, že jsem se v textu ztrácela a nemohla se úplně soustředit na samotný příběh. Nejsem příliš velký fanoušek několika časových linií, tak i to mě ve čtení trochu odrazovalo. Nicméně některé postavy jsem si oblíbila, jako například rytíře Albreye, a to mě nutilo číst další a další stránky, jen abych věděla co se s ním stane dál. Ke knížce už se asi nikdy nevrátím, a druhý díl pravděpodobně nepřečtu.

Liyz
14.07.2014 5 z 5

Téma knižky ma upútala hneď ako som po nej v knižnici siahla. A po prečítaní nesklamala. Mystičnosť, história, striedanie minulosti a prítomnosti a dej popretkávaný udalosťami, až som mala pocit, že je dej je vlastne skutočnosť. Milujem takéto knihy. Dúfam, že druhý diel bude rovnako napínavý ...

Shanny
18.03.2013 4 z 5

Podobné knihy patří k mým oblíbeným - tajemno, mystično, několik časových úrovní, propletené dějové linii, pohled do historie i lásku - to vše v knize najdete. Kniha mě chytla, přečetla jsem ji se zájmem jedním dechem. Ale musím přiznat, že pro mě to bylo nadpřirozené až moc. Každopádně pochvala autorce, která se opravdu vyzná v tom, co dělá.

Traci Harding
australská, 1964