Mystery Sága – Zatmění slunce a krvavý měsíc

Mystery Sága – Zatmění slunce a krvavý měsíc https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342842/bmid_mystery-saga-zatmeni-slunce-a-krvav-qHN-342842.jpg 3 3 3

Mystery sága série

1. díl

Není příběh jako příběh. Každý je jiný a každý má své zvláštní kouzlo a půvab. A tak i já Vás chci provést Fantasií, sny, ale i realitou. Tento příběh pojednává o ženě a o jejím stereotypním, možná až příliš všedním životě. Poklidná část děje se změní v napětí, když se Marie zamiluje do Jacoba, jenž má velké tajemství a odletí s ním do Ameriky. Tam, po čase na jeho tajemství přijde, následně je zasvěcena do tajemné legendy z roku 1030. Blíží se zatmění slunce, které nevěstí nic dobrého a je potřeba se vrátit do Evropy a zachránit starý kontinent před zlem. Jenže lidé přestali věřit, nejen legendám a žijí jen konzumním životem. Legendy, se zatměním slunce a úkazem krvavého měsíce ožívají. Dobro a zlo stojí proti sobě. Přežije lidstvo? Zůstane v Evropě život? Nebo se ze starého kontinentu stane mrtvá, nehostinná země? Budoucnost již není to, co bývala a realita je jen iluzí. Při dočítaní knihy si myslíte, že víte, jak to celé dopadne, ovšem poznáte, jak moc jste se mýlili. Jednoho dne stojí Marie před hořkou pravdou a to zdali to co doposud prožila, byl pouhý sen anebo skutečnost. O tom více, ale až v druhém díle Mystery Ságy.... celý text

Kokrhelka
27.07.2017

Tatranko, dle vašeho vyjadřování a dle vašeho pravopisu, by mi byla hamba se chlubit vysokoškolským titulem. :-) Jestli vysokoškolský titul vychovává takovéto primitivy no potěš boha co si myslí, že titulem sežrali svět. :-D Titul nezakládá na inteligenci. Spíše směšné mi přijde váš komentář, dle kterého usuzuji, že si léčíte svůj komplex. Váš komentář je opravdu velmi ubohý už jen díky pravopisu a tou příšernou češtinou bez háčků a čárek je to něco otřesného číst a tím se tu prezentujete. Autorku urážíte, ale sama máte vyjadřování za jehož slovník by se nemusel stydět ani dlaždič. Nicméně jsem přišla komentovat knihu, když jsem viděla, ale tento ubohý komentář nedalo se nezareagovat… Kniha je velmi pěkná a čtivá, že jste ji nepochopila, svědčí o vaší snížené inteligenci. Spojitost s Twilight sága jsem tedy opravu neviděla a co třeba Underworld ten je taky o upírech a vlkodlacích? Těch knih o vlkodlacích a upírech je mnohem více… To jsou také kopie Twilight ságy ne? :-D To svědčí jen o omezenosti a neznalosti dalších knih na podobné téma a s tím souvisí tak omezený komentář. Takže za mě a mé kolegyně i kolegy je kniha velice pěkná a těšíme se na pokračování. A přejeme méně zakomplexovaných vysokoškoláků, co si myslí, že jsou něco více a přitom sami neumějí ani pořádně psát česky. :-D

Tatrankaa
08.05.2017

Jeste doplneni.. trochu jsme meli zmatek v casovych udajich.. hlavni hrdince je asi 30. Pred deseti lety prijela do Nemecka potom,co ukoncila desetilety vztah. Znamena to snad, ze zila s partnerem od svych deseti? Dale si pred snidani odbehla na "kousek okraje lesa", Jacob ji za chvili nasel a odvedl domu, ona se tam svlekla a prevlekla - jakpak to asi udelala?- protoze se stmivalo a uz byl vecer. A u San Francisca chodi deti se skolou v zime opekat burty k oceanu??? Koukame,ze je to prvni dil. Doufame,ze jestli bude i druhy, tak bude lepsi.

Tatrankaa
08.05.2017

Pokud ma ctenar IQ vetsi nez 60, tak nedoporucujeme. Autorku dle slovni zasoby a vetne stavby tipujeme na cca 12 let. Zasadne porusuje stylisticka pravidla. Kdybychom si pokazde, kdyz se Jacob s Marii chytnou za ruku, dali panaka, jsme behem dvou stran pod obraz. Obsahove vykradla Twilight sagu - podarilo se ji shrnout vsechny 4 dily - a 50 odstinu. Nemluve o dvou kompletne prepsanych textu pisni od Krystofa, ktere kupodivu hraji v nemecke restauraci. Slovni spojeni \"tahl muj vytazeny kufr\" nas uvadelo v huronsky smich. Kniha je priserna, az inteligenci ohrozujici. Predesilam, ze toto hodnoceni je nazorem vysokoskolsky vzdelanych lidi, kteri si ji predcitali cestou autobusem. Dej je totalne zmateny a primitivni, ze se proste kniha neda docist.

2017  53%Mystery Sága – Zatmění slunce a krvavý měsíc
2017  0%Pohádkové příběhy Margot a Veroni