Mysterium kříže

Mysterium kříže https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182234/mysterium-krize-182234.jpg 5 1 1

Mysterium kříže je pouhým výsekem z obsáhlého díla novodobé mystičky, duchovní učitelky a křesťanské autorky paní Boženky Cibulkové. Na několika málo stránkách je vyjádřena podstata vztahu mezi Bohem a člověkem, lidský pád do hmotné dimenze, absolutní hodnota božské bezpodmínečné lásky, která v obětním aktu vydává sebe samu k záchraně porušeného lidství a skrze mysteriózní prožitek Ježíšovy oběti vyjevuje bázi a spletitost životních pochodů.... celý text

Bafffff
14.11.2020 5 z 5

Kniha od autorky Boženky Cibulkové pojednává o opravdovém Mysteriu. Popisuje, co se stalo, když první lidé opustili ráj, a co se stalo s Božím srdcem. Jak se dále ubíral lidský rod, co se dělo při cestě k Ježíšově ukřižování, a jak svou cestu na Golgotu Ježíš Kristus vnímal.
U této knihy je těžké říct, zda si mi líbila, protože my, lidé, jsme se dopustili obrovského hříchu, který teď musíme odčinit, ovšem Boženka vše krásně popsala, a tak mohu říci, že to byla kniha, která mě velmi zasáhla a budu si ji jistě dlouho pamatovat.

Božena Cibulková
česká, 1914 - 1995