Myslete jako Steve Jobs

Z podivína a outsidera nejúspěšnějším mužem světa. A když ON, tak pro NE VY?

„Jedno jablko snědla Eva, druhé spadlo Newtonovi na hlavu a třetí stvořil Steve."

Mají vás za podivné existence a táhne se to s vámi už od školy? Vždycky jste byli průšviháři? Připadáte si jako outsideři a ostatní vám to dávají znát?
Ani tak ale není nic ztraceno. Naopak.

Z jednoho kluka, který šel z extrému do extrému, od undergroundu k fanatickému veganství, moc se nemyl a nečesal, se stal jeden z nejúspěšnějších mužů planety. Jmenoval se STEVE JOBS.

Svými vizemi od základu proměnil počítačový i hudební průmysl a přinesl nám některé z nejvyspělejších technologií, po kterých prahne celý svět.
V roce 1976 založil se svým přítelem Stevem Wozniakem společnost Apple. Když z ní o devět let později musel odejít, jako vždy vytěžil z nepříznivé situace maximum a zakoupil společnost Pixar, studio animovaného filmu. Po jedenácti letech se znovu vrátil do Applu, aby ho transformoval v jednu z nejpopulárnějších firem na světě.

Seznamte se s životní filozofií nekonformního podnikatele a jeho vypilovanými schopnostmi.

Jobs věřil, že outsideři a buřiči posouvají lidstvo kupředu, protože se nebojí neustále zkoušet a měnit svět. Zkuste tedy myslet a pracovat jako on.
Chce to opravdu kuráž, ale nyní i vy můžete být jako Steve Jobs.

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/207738/myslete-jako-steve-jobs-KYL-207738.jpg 3.212
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Metafora
Počet stran:168