Myšlenky síly

Myšlenky síly https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502109/bmid_myslenky-sily-6rG-502109.jpg 5 7 7

Co si myslíte právě teď? Chcete-li žít život ve své síle, je zapotřebí, abyste do své mysli "nainstalovali" Myšlenky síly - a právě k tomu vám mohou skvěle pomoci tyto inspirační karty. Vytáhněte si každé ráno kartu na celý den a afirmaci noste v mysli tak dlouho, dokud s vámi zcela nesplyne. 54 karet s afirmacemi Louise L. Hay vám pomůže znovu objevit vaši zapomenutou vnitřní sílu. Afirmace jsou jedním z nejúčinějších pomocníků na cestě našeho osobního i duchovního růstu a díky praktickému formátu můžete karty s oblíbenými afirmacemi nosit při sobě, nebo si je rozmístit všude, kde je budete mít stále na očích.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Synergie

Power Thought cards

RendyaDav
26.08.2023 5 z 5

I tyto afirmační kartičky mám moc ráda, taky je používám každý den.

RenataP
26.04.2023 5 z 5

Karty v roce 22 vyšly znovu. Jsou parádní, tečkované, mandalové... a příjemné společnice, hladivé, ke kávě, čaji, pro chvíle spíše pohody než nepohody. :-)

Booky84
14.01.2023 5 z 5

Jedná se již o třetí sérii karet, kterou jsem si koupila a jsou skvělé, jako ty předchozí. Každé ráno si jednu vytáhnu a jsou pro mne denní inspirací.

kika 13
28.10.2012 3 z 5

Poradí nám ženám jak přjímat sebe a jak se nabýt optimismem.