My tři a já

My tři a já https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175690/bmid_my-tri-a-ja-175690.jpg 5 11 3

My tři a já podruhé Knížka muzikanta Vlasty Redla My tři a já se stala hitem a vyšla už ve dvou dotiscích. Od samého počátku byla zamýšlena jako první část volné trilogie, kdy každý díl ponese stejný název, jen jména autorů se promění. Nyní je na světě druhý svazek, tentokrát z pera Vlastova kolegy-písničkáře Slávka Janouška - podrobnosti se dozvíte zde. Třetí část má rozepsanou Jaroslav Samson Lenk a její vydání je naplánováno na jaro příštího roku.... celý text

Lexand
18.09.2022

Pokud (zhruba v polovině) přijmete žánr, který nesjspíš vznikl nezáměrně - útržkovité memoáry točící se kolem otázek Kdo jsem a Co zažívám s dvěma kamarády v Americe, pak je to ok. Fajn čtení. Je poznat, že Janoušek je větší intelektuál než Redl, což je v próze určitě výhoda. U muziky možná naopak. Samsona jsem zatím nečetl.

Malefisto
19.06.2017 4 z 5

Takové příjemné počtení na chvilky pohody. Není to nic až tak objevného ale hezky se to čte.

trainmaster
25.11.2014 4 z 5

Ačkoli má na začátku Janoušek elán a popisuje příhody chronologicky, v pozdějších částech knížky se prolínají příhody z dětství a z putování a už to nemá takový šmrnc. Možná je to způsobeno tím (jak se v knížce píše), že kdo nenapíše za den aspoň dvě kapitoly, nejde večer do hospody.

Každopádně na přečtení rozhodně doporučuju.

Slávek Janoušek
česká, 1953