Muže ani květinou...

Muže ani květinou... https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43290/muze-ani-kvetinou-43290.jpg 3 12 12

Skutečné situace v soužití muže a ženy. Také si říkáte, že s mužem špatně, bez něj hůř? Proč je některý vztah úspěšný a druhý se rozpadne? Proč někdy jednání partnera vyvolá tak silnou reakci? A proč někdy partner nereaguje vůbec? Odpověď na tyto a další otázky Táni Pikartové dává MUDr. Miroslav Plzák. Vysvětluje a komentuje příčiny vzniku konfliktu a nachází jejich řešení.... celý text

Ivaksa
05.07.2018 2 z 5

Velice nudně psané banální příběhy, které se dají přetrpět jen kvůli komentářům pana Plzáka.

alnahu
15.08.2017 4 z 5

Povídky paní Pikartové o vztazích mezi ženou a mužem mi v podstatě pobavily i když je to velmi vážné téma . Ke každému příběhu se vyjádří doktor Miroslav Plzák a poradí nám, abychom se s těmi mužskými stále jen nesvářily a nebojovaly s nimi.
Muži jsou vždy tím, co z nich udělají jejich ženy.

kika 13
19.02.2013 4 z 5

Mě pobavil ten odlišný pohled na svět žen a mužů.Četlo se to pohodově a rychle.

LordSnape
05.03.2012 3 z 5

Prvních pár povídek z pera žurnalistky Pikartové jsou víceméně z běžného života a jejího okolí, nicméně jakmile se začne pouštět do fantazijní romance, je to jako ze špatné červené knihovny. Naštěstí Plzák velmi dobře k jednotlivým povídkám slušně oponuje a poukazuje na určitou pohádkovou nedbalost jednotlivých postav, což se promítá i do chování hlavních hrdinů.

Autoři knihy

Miroslav Plzák