Muž v černém

Muž v černém https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407781/bmid_muz-v-cernem-YOT-407781.jpg 4 265 265

Acacia si buduje kariéru v prestižním hotelu Victoire, kde pečuje o ty nejvlivnější hosty. Když se poprvé setká se záhadným Nicholasem Cassirerem, je jí jasné, že přesvědčit ho o svých schopnostech bude tvrdý oříšek. Přestože jí zadává jeden nesplnitelný úkol za druhým, Acacia se nenechá odradit a brzy si získá jeho důvěru. A když jí kvůli nedorozumění hrozí výpověď, přijme Nicholasovu pracovní nabídku a vstoupí do světa umění i nebezpečných tajemství…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , XYZ (ČR)

The Man in the Black Suit , 2017

Nelly
30.06.2019 4 z 5

V rámci autorových knih za 3,5 hvězdičky - čekala jsem více napětí, něco jako erotický thriller, ale tady byla velká část věnována jen té romantické a erotické linii - musím tohoto autora pochválit, že jím popisované erotické scény nejsou oplzlé a sprosté (jak se často poslední dobou stává u knih určených starší mládeži), ale jsou velmi kultivované (a přesto elektrizující). Takže doporučuji spíše čtenářkám s romantickou duší než čtenářům, uvyklým drsným thrillerovským scénám. U Reynarda je pro mne navíc bonusem svět umění, ale tady ho bylo poměrně málo. Těším se na další knihy či novou sérii.

georginaa
24.06.2019 5 z 5

Tohoto autora jsem četla poprvé a dostal mě. Perfektní zápletka, vždy jsem si řekla, mohlo to být takhle a ono vůbec, zase jinak. A to se mi moc líbilo, že to bylo nepředvídatelné (a to nemyslím vztah, ten se očekával). V každém případě, kdo má rád tento styl románu s detektivní zápletkou vřele doporučuji.

Damienronnie
09.06.2019 5 z 5

Wau , úplne parádna kniha od ktorej sa nedá odtrhnúť . Reynard opäť nesklamal .

Evka3814
07.06.2019 5 z 5

Začátek mě moc nezaujal,ale pak se to rozjelo jako po másle:) Moc pěkné zápletky,opravdu jsem se nenudila. Paříž miluju tak bylo hezké zavzpomínat na některé památky:)))

EvaSupovic
04.06.2019 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Umění, napětí, láska....vše v jednom :-)

Evitsa
31.05.2019 5 z 5

Já Sylvaina žeru!Obdivuji jak dokáže psát o uměleckých dílech a umí to vždy tak krásně popsat,že člověk má hned chuť si zajet na ně kouknout a pokochat. :-)

Líbilo se mi jak zařadil do knihy několik kůltur a náboženstvích a přitom nikoho neurazit.
Věřím,kdyby to psala nějaká autorka tak na konci děje by byla Acacia těhotna a měla nejméně jedno dítě. :-))))))

Za mě všeho bylo akorát a děj byl super,Nic nebylo přehnané ROZHODNĚ dávam 5*****

,,Mona Lisa nikoho nesoudí a vždycky se usmívá."

lusitta05
28.05.2019 3 z 5

Nebolo to zlé, ale až tak ma to neohromilo. Neviem, či to bolo prekladom, ale štýl textu mi prišiel taký sekaný a to ma hrozne rozčuľovalo. Ale tak aspoň že to dobre dopadlo. Tento autor skrátka môj obľúbený nebude.

biki
26.05.2019 3 z 5

Kromě docela slibné anotace jsem se nechala zlákat také komentáři ke knize. Z mého hlediska tedy žádná sláva - první polovina vcelku nudná, nerozhodná hrdinka se točila pořád v jednom kruhu, Nicholas nebyl o moc lepší. Druhá část byla aspoň o něco akčnější. Jenže co tam autor všechno splácal dohromady … už mi tam chyběla jenom nějaká ta atomovka a účast Číny. V hodnocení jsem váhala mezi 2 a 3*, nakonec tedy velmi slabé 3*.

LilliBell
25.05.2019 5 z 5

Keby to šlo, dala by som desať hviezdičiek. Milujem knihy tohto autora. Jeho unikátny štýl písania, jedinečné charaktery postáv a dej, nečakané zvraty, ktoré držia v napätí do posledného konca.

Mellisek
24.05.2019 5 z 5

Prostě Reynard. Neustále překvapena výběrem autorova stylu. Nejdřív román poté fantasy a nyní detektivní román. Autor se drží svého umění a tak se ocitáme znova ve světě Galerií a významných obrazů s nádechem tajemna a napětí. Velice pěkný román a jsem šťatná,že je to jeden díl - aspoň to podle prologu tak vypadá - jelikož v té knize bylo vše.

Anna-Soltysova
24.05.2019 5 z 5

Wau - je tam všetko, láska, napätie, teroristi, tajné služby, umenie, stále sa tam niečo deje. Super čítanie.

pipi.sava
22.05.2019 3 z 5

Příjemné oddechové čtení. První půlka knihy se mi líbila více než druhá.