Nejmenší námořník

Nejmenší námořník https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/150062/bmid_nejmensi-namornik-6vN-150062.jpg 3 5 1

Muž přes palubu série

Námořník Harding Casey má před sebou nejtěžší úkol v životě - být dobrým otcem. Ale nejdřív musí vybojovat svou nejtěžší bitvu - získat ruku nastávající matky Elizabeth. Dokáže ji Harding přesvědčit, že nechce jenom dát jménu jejich dítěti, ale že ji opravdu miluje?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Littlest Marine , 1998

Kudík
30.08.2022 3 z 5

Od této autorky jsem zatím (asi) nic nečetla, anebo si to již nevybavuji, a tak jsem se vrhla na tuto sérii, protože proč ne zrovna námořnictvo? Aktuálně mám za sebou 3 díly a trochu mě děsí, že jsou si tak moc podobné. V podstatě hrdinky otěhotní jako přes kopírák, anebo to námořníci provádí dle scénáře. :) Zde je hlavní hrdina hlavní seržant Harding Casey, pro přátele Tvrdý hoch, pozván na svatbu svého již 20 let nejlepšího přítele Mikea, který si bere mladší sestru Elizabeth, Terry. Harding se s Lizzy fyzicky poznává až na této svatbě, ale vzájemně o sobě poslouchají už bezmála rok, právě od této beroucí se dvojice, která se usilovně snaží je dát dohromady. Naplánovali jim ještě posledních pár úkolů, než si řeknou ano..... Jak to dopadne je jasné už z anotace, jen mě pobavilo, jak se Harding snažil Lizzy přesvědčit, aby také řekla ano, a to ještě než na 6 měsíců odjede. Průměrný příběh 2,5*.