Multiorgasmická žena

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Objevte svou vášeň, životní sílu a radost ze sexu. Kniha Multiorgasmická žena je určena pro ženy. Za skvělého odborného vedení se v ní vydáte na intimní cestu za svou touhou a sexuálním uspokojením. Pomůže vám objevit nejen svůj skutečný sexuální potenciál, ale také se naučíte zdravě si užívat život ve svém těle. Kniha začíná testem, který vám pomůže uvědomit si své vlastní sexuální možnosti, které jsou vždy jedinečné. Provede vás sérií cvičení, jež vám umožní zažít mnohonásobné orgasmy a pocit dobrého zdraví a vitality, a nakonec se zaměří na popis vývoje a změn sexuálních potřeb během života ženy. Cvičení popsaná na následujících stránkách umožňují zažívat orgasmus a stát se multiorgasmickými těm ženám, které orgasmus nikdy nezažily, a prohloubí a zintenzivní sexuální život těch, které ho už znají. Taoistický přístup k sexualitě vám odkryje, že hluboké sexuální naplnění nezávisí na počtu orgasmů, kterých dosáhnete, ale na tom, zda vám sexuální a emocionální život bude přinášet nekonečnou radost a vitalitu. Poznáte, jak vztah k vlastnímu tělu, touhám a potěšení ovlivňuje nejen pocit uspokojení a celkového zdraví, ale každý aspekt života. Kniha Multiorgasmická žena v sobě spojuje starobylé sexuální praktiky Dálného východu s nejmodernějšími poznatky západní medicíny o sexu a je přínosem pro miliony žen, které pulzující rozkoš orgasmu nikdy nepoznaly, i pro miliony těch, které ji už zažily. Ženy v jakémkoli věku, ať už s partnerem nebo bez něj, získají praktikováním časem prověřených cvičení z této knihy mnoho a naučí se nejen, jak mít orgasmus kdykoliv, ale také, kolikrát budou chtít, a prodloužit ho a rozšířit jeho prožitek na celé tělo. Orgasmus je však jen začátek. Autoři této knihy, taoistický mistr a praktická lékařka, odkrývají dávná tajemství, jež si poslední dobou získávají respekt moderní vědy: zdravý a spokojený život jsme schopni žít jen tehdy, když se spojíme se zdrojem naší životní síly - se svou sexuální energií. Autoři vás krok za krokem provedou praktikami, s jejichž pomocí se naučíte ovládat svou sexuální energii a využít ji k výživě celého těla i obohacení ducha....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165330/multi-orgasmicka-zena-DlS-165330.jpg 4.37
Žánr
Literatura naučná, Erotika
Vydáno, Pragma
Orig. název

The Multi-Orgasmic Woman, 2005

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Multiorgasmická žena

Přidat komentář
michaela4453
02.07.2020

Kniha, která mi pomohla dát mnoho věcí do souvislostí. K textům v ní se vracím nejen při přípravách na skupinové i individuální kurzy cvičení pánevního dna a intuitivního tance, ale i v mé osobní praxi.
Je to kniha o poznání svého těla a jeho reakcí pomocí trochu jiným cvičením, než které známe.
.
Chceš-li si vyzkoušet některá cvičení (např. ovariální dýchání) a chceš se jimi nechat provést, doráž na některý z kurzů. Je možné si domluvit i kurz, kde budeš jen ty nebo s maminkou či kamarádkou.

JulčaHluk
05.07.2019

V tomto tématu nepřináší nic moc nového, Sexuální praktiky Quodoushka jsou jednoznačně nejpřínosnější knihou.
V tomto tématu se dá ještě obohatit přednáškami a knihami od psychologa Petra Knotka s pseudonymem Pjér la Šé'z (třeba: https://www.youtube.com/watch?v=gUWApqfB3FQ ) a rozhovory s Janou Radovou o vědomé sexualitě (25 dílů zde: https://www.svobodny-vysilac.cz/page/3/?s=vědomá+sexualita ).


Lieska
02.05.2016

Prečítané asi za 4 dni..., z čoho vyplýva, že kniha sa číta rýchlo, je písaná tak, aby jej porozumela väčšina čitateliek bez nároku na intelekt... V problematike nehĺba, ale len kĺže po povrchu. Množstvu súvislostí sa autorka vôbec nevenuje.
Najdôležitejší postreh je ale to, že názov knihy nekorešponduje s jej obsahom. Kniha je skôr venovaná mladším alebo menej skúseným ženám a navádza na objavovanie toho, čo ženské telo dokáže... Problematika viacnásobných orgazmov je uvádzaná v podstate len okrajovo.