Mulaj

Mulaj https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415102/bmid_mulaj-0lH-415102.jpg 5 7 2

Žil obyčejný život jako Vy až do chvíle, kdy přišel o To nejcennější, co člověk v sobě nosí. Aby To ztracené získal zpět, musel se vydat na dlouhou cestu. Na ní se musel brodit sněhem hor i pískem pouští. Musel prožít a překonávat mnohé zkoušky, dokud nepochopil, že v kapce slzy najde více, nežli ve vodách oceánů, že i ten největší kámen se náhle stane malým a dá se snadno odvalit. Musel přijít na to, že každý člověk, kterého na své pouti poznal, byl jeho učitelem v dobrém i zlém. Pak teprve mohl najít To, co ztratil, a díky tomu odkryl největší tajemství lidského bytí… tajemství, které musí odkrýt dříve nebo později každý z nás.... celý text

Dobrodružné Literatura česká Duchovní literatura
Vydáno: , Studio JB

Mulaj

Petulečte
16.09.2022 5 z 5

jedna z mých nejoblíbenějších knížek. Četla jsem ji již vícekrát a mám tam okamžik, který mě pokaždé "dostane" - i když už vím, co mě tam čeká. Krásná kniha o hledání a nacházení.

Eludua
11.02.2020 5 z 5

Čtení jsem si užila a moc! Krásná oduševněle napsaná kniha, která kultivuje a dělá radost. Děkuji moc.

Tomáš Sedlák
česká, 1977