Můj tajný život

Můj tajný život https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430849/bmid_muj-tajny-zivot-65faae0987ad8.png 3 192 67

Skutečný příběh luxusní společnice. Holky jako já nemají na čele napsáno prostitutka a rozhodně tak ani nevypadáme. Luxusní společnici na první pohled nepoznáte, dost možná to nezjistíte ani když to bude vaše kamarádka, možná i ta nejlepší. A co teprve vaše dcera nebo třeba jenom spolužačka, sestřenice. Jestli jsem se něco za těch 5 let kdy jsem cestovala uspokojovat touhy gentlemanů z celého světa naučila, tak především, že „pravda je pružná“ Jmenuji se Lucie, jsem vzorná studentka, co nevidět doktorandka, dcera, vnučka, kamarádka, vášnivá golfistka, milovnice vína, překrásného spodního prádla, nadšená cestovatelka a excelentní lhářka, o které nikdo neví, že za její společnost muži platí. A tohle je příběh o mém druhém tajném životě... celý text

JadeyBristow
09.02.2022

Tak jo. Co k tomu napsat? Snažím se to shrnout do jedné věty, co třeba „vraťte mi dvě hodiny života a moje prachy”?

Lucku jsem sledovala na instagramu. Ano, minulý čas. Knize jsem DLOUHO odolávala, až jsem podlehla. Přečetla jsem několik recenzi, které nejsou zrovna pozitivní. Ale co May (já) udělá? Knihu si stejně koupí. I přes veškerá varování. Abych nekřivdila, nějaké pozitivní najdete. Ale jak je to možný?

Na začátek bych chtěla říct, že jsem Lucku sledovala opravdu moc ráda. Zdála se mi jako celkem chytrá, upřímná a milá žena. Po přečtení této autobiografie se můj názor ale úplně změnil. Vůbec mi nevadí čím se Lucie živila. Sama mám okolo sebe několik známých, kteří něco podobného dělají. Proto prosím, zdržte se komentářů ohledně této profese. Je to práce, dělala se, dělá se a vždy se dělat bude. Jsme tu kvůli knize a ne kvůli odsuzování určité profese.

Co jsem od knihy čekala? Nahlédnutí za oponu tohoto řemesla, získání nějakých informací a vžít se na chvíli do této profese pomocí knihy. Vždyť to píše samotná luxusní společnice, tak to bude super, ne? Ale ono vlastně vůbec.
Co jsem místo toho dostala? Nic hezkého. Dostala jsem naprosto amatérskou “slohovou práci”, u které vrtím hlavou a sama sebe se ptám „jak je možné, že tohle vůbec někdo vydal?”
Jak jsem psala na začátku. Lucie se mi zdála jako milá bytost, ale po přečtení tohoto cosi už ji tak, bohužel, nevidím. V knize se prezentuje jako nejkrásnější a nejchytřejší osoba. Víc povýšeně to asi už opravdu nešlo. Lucka pochází z vesnice, ale její sen byl vždy luxus a tak se vydala do Prahy, kde si ten sen splňovala. Lucko, opravdu je ale nutné se v knize povyšovat nad lidmi, kterým vesnice vyhovuje a takový luxus nepotřebují? Protože se omlouvám, ale z knihy jiný pocit nemám.
Pokud chcete nějaké informace, tak je stejně nedostanete. Ale za to dostanete informace o tom, jak je Lucka vlastně skvělá a dokonalá.
Po přečtení však o té chytrosti pochybuju.
Možná je to jen nešťastné napsané (místy se to opravdu číst nedalo a samotná kniha se rovnala výtvoru desetileté slečny na wattpadu), možná je Lucka přeci jen ve skutečnosti tak milou osobou, jak mi původně připadala. Ale pochybuji o tom.

ASI SPOILER!
Perlička však byla v chování jedné společnice, která si stěžuje na to, že ji jeden muž lhal. PŘEDSTAVTE SI! On to nebyl šlechtic, jak ji říkal. Ale jen obyčejný realitní makléř! Chudák holka, otřesné!
Prosím vás, pokud je tu nějaký “obyčejný” realitní makléř nebo právník, kterého zlatokopka odkopla a on má teď zlomené srdíčko, tak se mi ozvěte, já vám ho pofoukám a klidně si vás adoptuju. Ty knihy se hoši samy nekoupí. Nepotřebuji Chanel.
Další perlička (bylo jich tam víc) byl však samotný konec knihy, kde autorka napsala: „Neopustila jsem všechno, co jsem roky budovala, abych se vrátila k mám domu na vesnici. Bude ze mě skvělá manželka, ta nejlepší... Teda za předpokladu, že nemáš malého, zvadlého nebo prostě jinak divného ptáka...”
Zlatíčko, za to ty musíš být samotná Lady Von Dokonalost.

Víte co jsem hrála se svoji knihomolskou nejlepší kamarádkou? (Vím kotě, že si tohle přečteš!) Hru „řekni mi číslo strany a já tam určitě najdu něco tak naprosto hloupého a povýšeneckého. A víte co? Vždy jsem našla.

Jediné, co se mi líbilo byl design knihy. Ten se opravdu povedl. Ale knihu doma nechci, protože mě svým způsobem opravdu uráží ji v knihovně mít.

Abych to uzavřela. Jsem nas*aná, že jsem od toho něco čekala a že jsem za to dala svoje peníze.

Pokud jste přečetli až sem, děkuji za pozornost a přeji hezky zbytek dne. Pokud ve vás moje blábolení zanechalo psychické následky, omlouvám se, ale po přečtení této knihy by byly mnohem, MNOHEM, horší.

DeKo1996
17.10.2021 2 z 5

Kniha se četla dobře, ale to je tak asi všechno. Za pár dní si na knihu ani nevzpomenu. Nic převratného.

Danago
29.09.2021 4 z 5

Lucie popisuje, jak se stala luxusní společnicí těch nejmovitějších mužů, kteří jsou ochotni platit dvelké peníze za doprovod krásné a inteligentní ženy, která je ale především luxusní prostitutkou.
Autorka nechodí kolem horké kaše, vysvětluje erotické praktiky a žážitky . Ukazuje nám, jak se postupně seznamovala s touto prací a učila se „v tom“ chodit. Jak jednala s klienty i se šéfy, jak si dokázala zajistit stálé klienty.
Lucie podle mě musí být opravdu sexuálně náruživá, protože podle její knihy si všechny sexuální výlety užívala, čemuž se asi jen těžko věří, to by potom opravdu bylo ideální a vysněné povolání, každé mladé dívky , která na to má vlohy a žaludek. Lucie v knize představuje všechny klienty jako úžasné, citlivé a ohleduplné muže, do nichž by se kdokoli dokázal zamilovat. Je to jen pozitivní a proto nevěrohodné. Možná trochu nebezpečný návod .... protože určitě to nebude jen růžové, ale možná má autorka svůj vlastní pohled na věc a proto to takto prožívá a popisuje.
Kniha je nicméně hodně čtivá a pokud přistoupíte na její hru, budete Lucii možná i závidět.
Ale opravdu pozor pro puritány tato kniha rozhodně není.

lucifess
21.09.2021 1 z 5

Zajímavé k přečtení,ale tím to končí.

maximus13
14.07.2021 odpad!

Totální hovadina. "Slečna" stále zdůrazňuje, jak muži uvažují pouze pindíkem, ale že ona jim za peníze s pindíkem dělala úplně všechno na co si vzpomněli, to bylo ok. Povrchnost této prostitutky byla neuvěřitelná. Jakmile se ukázal někdo bohatší, tak hned šup uspokojovat toho nového. Její utrácení za značkové hadry, boty, prádýlko, šminky... jsou samostatnou kapitolou. Tato (jak uvádí Lucie) luxusní společnice má IQ houpacího koně, ale strašně popisuje, jak vystudovala dvě vysoké školy i při téměř každotýdenním létání po světě za kunčafty. Tak to určitě. No a závěr? Tak se držte. Popis jak si vyhlédla toho nejbohatšího muže (samozřejmě, že do toho city netahala) a vytyčila si cíl stát se jeho manželkou. Ale pozor!!! pouze HRÁT tu nejlepší manželku, pro tohoto bohatého muže!!! Takže asi takto k této pitomé knize.

Šajler
14.06.2021 1 z 5

zklamání, člověk doufám, že to odkryje zajímavé věci. A bylo to takove nemastné, neslané. A přijde mi, že to je dost zaobalené a nebo měla slečna opravdu štěstí. Kdysi jsem viděla i seriál na tohle téma a bylo to takové pestřejší.

Blančitos
30.05.2021 3 z 5

Takový průměr, který dle mého docela zapadne. Hlavní hrdinka není úplně sympatická, neboť je neskutečně povrchní a jediné, co ji zajímá, je jak být dokonalá (ve škole, v životě, co se týče postavy atd.). Navíc po cca třetině knihy to začíná být dosti nuda, neboť vše se pořád opakuje.

tamam
04.05.2021

Úplně nechápu předešlé komentáře. Posun v knize je, Lucie začala od nuly a vybudovala si život dle svých přestav. To mě velmi zaujalo, ve stylu, když chceš, jde to. Jakkoli. Styl knihy se mi velmi líbil. Namyšlená? Jen si šla za svým a chtěla to..nechápu ty odsudky zde..je to vtipně a zajímavě napsané, ráda se ke knize vracím. Jasně, že mohla zmínit i negativa, ale tak nějak každý racionálně uvažující člověk ví, že tam jsou, jen je nepopsala. Lucie je typ, který si jde za svým přes mrtvoly, fandím ji, víc co chce a ví co je třeba zaplatit. Za mě, jediná takhle inteligentně a vtipně psaná kniha z oboru.

xbone
15.04.2021 4 z 5

(SPOILER) Trochu návod, jak se stát luxusní štětkou. Je to zajímavé, ale celou dobu jsem čekala, že se hlavní hrdince stane i něco negativního.

ivetapl
28.03.2021 2 z 5

Úplně nevím, jestli bych si přečetla nějakou další podobnou knihu od autorky...
Myslela jsem si, že se ,,dozvím" něco z tohoto života...Ovšem - nic ????????‍♀️
Myslela jsem, že z čtení pochopím, třeba proč? Místo toho jsem zjistila jen to, že mi autorka přišla taky že si o sobě myslela, že je něco ,,víc", trošku namyšlená ????
Osobně také nechápu, proč si zvolila zrovna tuhle cestu v takovém věku ???? ????????‍♀️
Dále mi přišlo divné, že když bydlela s holkama, že si nevšimly, že se vrátila ze zahraničí třeba opálená... Ale to jen přemýšlím ????
Čekala jsem asi něco jiného...
Kniha mě nevzala a znovu už ji určitě neotevřu...

CarolC
22.03.2021 2 z 5

(SPOILER) Nejedná se o žádný literární hluboký počin. Nečekejte ani hluboké myšlenky. Aby byl jasno - já sama ni jedno nečekala, ale čekala jsem, že se něco dozvím. Nedozvěděla jsem se nic, co bych nevěděla nebo si to alespoň nemyslela. Oceňuji, že přece nějaký posun nakonec v knize byl, kdy se Lucie rozhodla s touto "profesní dráhou" skončit a přestat všem okolo lhát. I přesto mi to ale celé přišlo takové ploché. Jen jsem si potvrdila, že nechápu, jak někdo může toto řemeslo vykonávat. Myslela jsem si, že to během čtení aspoň trochu pochopím, ale ne. Lucie mi místo toho přišla, že si myslí, že je něco víc než kdokoliv ostatní. Působila hrozně nadřazeně až mě to rozčilovalo.

Pavloun
21.02.2021 3 z 5

S autorkou i touto knihou, možná spíše souborem zápisků z blogu, mám obecně více problémů, tím nejzásadnějším je však objektivita. Opravdu se mi nechce věřit, že veškeré její schůzky byly v podstatě se samými úžasnými muži, s kterými by v normálním životě šla na rande snad i zadarmo. Že není nic lepšího, než trávit noci s muži ve věku svého otce, možná i staršími. Takto popsané může skutečně na dospívající dívky působit jako návod na život v růžové zahradě. Ale je tomu skutečně tak, anebo jsou na té cestě i zážitky, které mají být navždy schovány hluboko v paměti?
Obsahově mi dále velice chybí „nultá kapitola“ – jaké myšlenky má studentka v hlavě v době, kdy se rozhoduje cestu životem si výrazně ulehčit a ke svým vysněným, životně důležitým, statkům typu umělá prsa či nekonečná zásoba krajkového prádla se dobrat kratší a rychlejší cestou než ty ostatní? Kde je ten bod zlomu? Nic z toho kniha ani nenaznačuje, začíná až první schůzkou s paní bačovou.
Kritiku Karla, prvního stálého klienta, za jeho neustálé lhaní osobou, která celý svůj život prožívá v permanentní lži, už ale považuji za opravdové chucpe. Každopádně nehodlám nikoho soudit, přeji autorce pěkný život, nicméně věřím, že se kniha nestane "skripty" pro studentky prvního ročníku vysokých škol.

kalimaskry
19.01.2021 3 z 5

Zpověď ženy, která měla ráda sex a to se jí hodilo... Její zaměstnání jí bylo zábavou.

čef
19.01.2021 3 z 5

Lehoučké počteníčko pro mladé studentky, jak si pomocí nejstaršího řemesla užít a prožít kouzelný erotický sen, vystudovat a nastavit past na bohatého manžílka. Pro mne mírně depresivní, celkově smutné a povrchní čtení bez nějakého zajímavého obsahu. Taky nejsem mladá dívenka, že.

ElikaS
01.01.2021 2 z 5

No co k tomuhle napsat. Tak rozhodně je zajímavé si přečist, jak někteří lidé dokáží uvažovat a jak se každý může na stejnou věc dívat jinak. Já bych na takovouhle "kariéru" hrdá nebyla, ale slečna se zdá být spokojená. No je to každého věc. Každopádně kniha je celkem čtivě a čte se snadno.

Ales.BD
26.12.2020 odpad!

Povrchní sobecká vypočítavá děvka, která bezdůvodně pohrdá svou rodinou i prostředím, ze kterého vzešla, napsala knihu o tom, že ona je krásnější, chytřejší a prostě tak nějak lepší, než všichni ostatní.

doffydee
24.10.2020 5 z 5

Za mě skvělá oddechovka a pro mě osobně únik z reality.
Není to psané formou příběhu/románu. Každopádně je to velmi čtivé. Přečetla jsem jedním dechem za den!
P.S
Pro některé možná návod :D

josska
16.09.2020 3 z 5

Odpočinková kniha,celkem pěkně se četla,misty jsem koukala,,asi jsem nic takoveho nečetla,,,

May
23.08.2020 3 z 5

Literární kvalitu knihy asi v tomto případě nějak není na místě hodnotit, ale kniha se čte dobře. Příběh na mě působil trošku jako návod, jak se stát společnicí :), ale nijak to neubírá na zajímavosti. Já osobně knihu koupila z čiré zvědavosti, jak takový život vypadá a co vede krásné, chytré holky, aby se živili touto profesí. Nesoudila a nekritizovala jsem ani před čtením a nebudu ani po něm. Jako mnoho jiných věcí v životě, to že něco nechápu neznamená že je to špatné, jen to není pro mě.

JessieM25
17.08.2020 5 z 5

Ačkoliv jsou zdejší recenze všelijaké, za sebe můžu říct díky, za tuhle knihu! Po hooodně dlouhé době jsem konečně narazila na knížku, kterou jsem přečetla během jednoho dne a jsem z ní nadšená. Ačkoliv nemám ráda, když jedna kniha obsahuje více příběhů a postav, tak tady mi to vůbec nevadilo. Za mě je kniha čtivá, super čtení na odlehčení, u kterého se i pobavíte.
Na rozdíl od jiných jakože bestsellerů, jsem ráda, že jsem do této knihy investovala.

erotika tajemství prostitutky

Autorovy knížky

2020  51%Můj tajný život

Kniha Můj tajný život je v