Můj psí život

Můj psí život

Vyprávění psího rošťáka Bertíka, který čtenáře provádí svými prvními krůčky, sžívání se s novými pány, problematikou čtení patníků a vůbec vším, co takový pes považuje za důležité. Ve svých zápiskách malý bígl glosuje svět „dvounoháčů“ a odhaluje, co to znamená „psí život“. Dovolte, abych se představil: Jsem bígl a mé celé jméno zní Alberto z Rododendronu. Jméno začínající na A znamená, že pocházím z prvního vrhu naší mámy, a onen šlechticky znějící přídomek je pojmenování chovatelské stanice. Jsem tedy čistokrevný bígl a doufám, že vše je jasné… Humorný text Martina Čápa doplňují ilustrace Pavla Koutského....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/271136/muj-psi-zivot-DB7-271136.jpg 4.134
Humor, Literatura česká
Vydáno:, Grada

JaneSnapeová

Povinná knížka pro všechny pejskaře :)

DariDerek
16.06.2017

Čekala jsem odpočinek a oddych od všech těch thrillerů a detektivek, které čtu. A dočkala jsem se! :-) Více v recenzi v záložkách :) nebo na http://darameganknihy.blogspot.cz/2017/06/muj-psi-zivot-martin-cap.html

kamolka
12.11.2016

Díky této knize jsme mohli zjistit, co si o nás myslí naši psí miláčci, co je vlastně vede k tomu, aby tak zlobili a hlavně, jak svoje zlobení omlouvají. Číst z pohledu psa bylo velmi zajímavé a velmi jsem se u této knihy nasmála. Já jsem kočičí typ, ale i tak mě čtení bavilo a doporučuji všem milovníkům pejsků a nejen jim :)

lumul
12.10.2016

ze začátku jsem si říkala, že to bude moc pro děti, ale ve finále jsem se pobavila. Každý kdo měl někdy v životě psa si většinu situací konečně dokáže představit i z druhé strany. A hodně se tím vysvětlí :)

coffeelover2
02.07.2016

Takové nijaké, oddechové čtení, na které se dá lehce zapomenout.

reznickova77
07.05.2016

Velice milé čtení.Knížka je psaná v ich osobě, takže všechno máte opravdu přímo z první ruky.
V knížce je i mnoho krásných myšlenek. Čtení je vtipné a zábavné. Celou knížku ještě doplňují krásné ilustrace pana Pavla Koutského. Doporučuji, knížka byla psaná s láskou a dobře se čte....

Šárka5875
23.04.2016

Milý a vtipný příběh ze života jednoho psího rošťáka. Kniha je navíc doplněná o veselé ilustrace, které vás zaručeně pobaví jako samotný příběh. Více v recenzi v záložkách - Můj knižní ráj.

Kapucinka
18.04.2016

Knížka mě docela zklamala.Vyprávění a některá slovíčka jsou hodně polidštěná...

Marselle
15.03.2016

Kniha se mi četla dobře, a Bertík je opravdu rošťák. Moc jsem se bavila u jeho příhod, a živě si představovala jak vše vypadalo. Je to příjemná, humorná knížka určená k oddechu, a navíc je doplněna milými obrázky, které knihu krásně doplňují.

Rodaw
22.01.2016

NO TO SE VRRR, ŽE TATO KNIHA BYLA SUPER! A JAK! :-)
Pokud hledáte knížku, která zahřeje u srdíčka, 100% si přečtěte MŮJ PSÍ ŽIVOT. Kromě skvělého hlavního hrdiny Bertíka jsou v této knížce překrásné obrázky, které dodají tu správnou atmosféru. Čtení je vtipné a zábavné. Je poznat, že kniha byla napsána s láskou. Je optimistická od začátku až do konce a já moc doufám, že se jednou dočkáme pokračování, protože ten konec k tomu přímo vybízí! Doporučuji! Nutnost pro všechny pejskaře :-)

radussskaaa
20.01.2016

Knihu jsem dostala jako darek pod stromecek. Pohodove odpocinkove cteni, ktere pobavi obzvlaste vsechny psi panicky.