Můj manžel má jinou, no a co?!

Můj manžel má jinou, no a co?! https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260777/bmid_muj-manzel-ma-jinou-no-a-co-260777.jpg 3 28 9

Nevšední příběh Evy Fialové Žena, jejíž iluzi dokonalého světa během okamžiku rozboří manželova nevěra. Mladá advokátka se s nadhledem a provokativním humorem prokousává zatím nejtěžším rokem ve svém životě. Příběh plný extrémů, humoru, lásky a bolesti, ve kterém se prolíná realita a vzpomínky se světem fantazie hlavní hrdinky. Podaří se Evě odrazit ode dna a najít novou lásku, nebo je jejím osudovým mužem manžel Adam?... celý text

Dany58
07.12.2022 2 z 5

Dvě hvězdičky, víc ne. Kniha mě moc nebavila a rozhodně mi nepřišla jako humorná.

Dalia
07.01.2021 2 z 5

Od této knihy jsem sice nečekala hluboký čtenářský zážitek, ale něco, u čeho se zasměju, ano. Mé očekávání se však nenaplnilo. Snaha o vtip je zde příliš prvoplánová a humor jako takový je plytký, bez nápadu a osobitosti.

Kerberos
14.08.2020 2 z 5

Nečekala jsem literární skvost,ale humorné vyprávění.Slabé ,moc jsem se nepobavila.

alnahu
14.01.2019 3 z 5

Oddechovka ze života, kterou ihned vypustíte z hlavy i když je to příběh ze života na docela vážné téma. Příběh Evy Fialové, kterou opustí manžel se sekretářkou a její snění a vzpomínky mi moc humorné nepřipadaly. Ale i tak dávám tři hvězdičky-dala se číst..

Allla9
15.11.2018 3 z 5

Oddychovka u které nemusíte moc přemýšlet. Místy jsem se i bavila.

Pajina68
24.04.2017 3 z 5

Je to takové oddychové čtení, ačkoliv ze začátku jsem se nemohla začíst. Hlavně mne nebavily sny a představy hlavní hrdinky. Ale později jsem se docela do knihy začetla a nemohu říci, že by byla špatná.

lenkaabooks
19.04.2017 1 z 5

Kniha mně nebavila. Čekala jsem vtipné​ vyprávění s ironickým nadhledem, ale pro mne bohužel. Eviny útěky do snů a představ jsem z větší části přeskakovala, přišly mi zbytečné a pro příběh nepodstatné. Knihu jsem nakonec dočetla do konce, ale chuť ji odložit jsem měla několikrát.

prcekp6
26.02.2016 3 z 5

Přišlo mi to že příběh je průměrný a že jsem už něco na stejný způsob četla. ale jinak dobrá oddechovka

zdehan
15.10.2015 4 z 5

Kniha byla velmi čtivá a opravdu napsaná ze života,někde jsem se musela i smát taková odechovka,jinak pěkná.

Jitka Ludvíková
česká, 1981