Mr. Hockey - Můj příběh

Mr. Hockey - Můj příběh https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320070/mid_mr-hockey-muj-pribeh-sol-320070.jpg 5 21 4

GORDIE HOWE hrál v NHL za Detroit Red Wings a Hartford Whalers a ve WHA za Houston Aeros a New England Whalers. Čtyřnásobný vítěz Stanley Cupu šestkrát obdržel Hart Trophy pro nejužitečnějšího hráče ligy a rovněž šestkrát Art Ross Trophy pro nejproduktivnějšího hokejistu soutěže. Stal se prvním hráčem, kterému byla v roce 2008 předána cena za celoživotní přínos – NHL Lifetime Achievement Award. A je to jediný hokejista, jenž působil v NHL v pěti různých dekádách (40. až 80. léta). Jméno Gordieho Howea, stejně jako jeho přezdívka „Mr. Hockey“ a přezdívka jeho ženy „Mrs. Hockey“, jsou registrovanými obchodními značkami.... celý text

Kabuky
04.03.2024 5 z 5

Perfektní kniha.

Asdas
30.12.2022 4 z 5

Skvela sonda do hokejového praveku ,od toho najpovolanejsieho človeka,škoda že sa ,Mr.Hockey viac nerozpisal .

Coudy_no1
24.07.2018 5 z 5

Čtivé a zajímavé, pro sportovního fanouška doporučuji.

henstridge
27.06.2017 5 z 5

I když Godie Howe nepatří mezi mé úplně TOP oblíbené hráče, tak tuto knihu jsem přečetl jedním dechem - na rozdíl třeba od životopisu Bobby Orra (které je přeci jen psán poněkud toporně) je příběh Mr. Hockey podán poutavým způsobem, až máte nakonec pocit, že by si zasloužil mnohem delší zpracování. Každopádně pro každého kdo se zajímá o NHL, potažmo hokej obecně, nadmíru zajímavé čtení.

Autorovy knížky

Gordie Howe