Motýlek 5

Motýlek 5 https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113421/bmid_motylek-5-113421.jpg 4 27 4

Motýlek série

< 5. díl

V pátém a posledním dílu Ageha žádá Gindžiho, aby konfrontovali médium, paní Júsui Macue, přímo před zraky diváků. Účastní se tedy pořadu, té finální události, o které Ageha mluvila a která je odpovědí na mnohé otázky...

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Talpress

Butterfly 5 , 2006

GinaKicaid
07.09.2018 5 z 5

Ageha je drahoušek :) Celá série se mi četla velice příjemně a vůbec mi nebude vadit, když si ji někdy přečtu znovu. Jediná věc, co mi vadí spíš zpětně... Název je spoiler jak vrata... :D

rarášek
21.04.2018 5 z 5

Rozhodla jsem se shrnout celkový dojem z celé této manga série po přečtení posledního dílu. Tohle byla moje první zkušenost s japonskou mangou a bylo to vážně zábavné a úžasné, najednou to celé číst zprava doleva. Zprvu to bylo nezvyklé, ale rychle jsem si zvykla.
Celá ten příběh jsem si velmi oblíbila, zamilovala jsem si Agehu i Gindžiho, moc dobré téma spiritismu a víře nebo nevíře v duchy. Od četby ani jednoho dílu se nedalo dost dobře odtrhnout a tento poslední díl byl nejlepší, byla to síla (proto dávám oproti ostatním dílům pět hvězdiček). Bylo to velmi napínavé, vzrušující a konečně plné odpovědí na všechny ty otázky.
Já sama v duchy a nadpřirozeno vůbec částečně věřím, protože, a to si musíme všichni přiznat, na tomto světě existuje mnoho věcí, které nejde úplně vysvětlit logickou cestou, ať se o to snažíme sebevíc. Myslím, že na tuhle sérii nikdy nezapomenu a doufám, že někdy narazím na nějakou stejně dobrou nebo ještě lepší. :)

orangerose
19.05.2013 5 z 5

poslední díl této série, díl je supr , má oblíbená série :D

Lusa
12.07.2012 5 z 5

Poslední díl, který byl podle mě velmi dobrý, konečně se všechno objasnilo, celkem to byl zajímavý konec, hlavně pravda ohledně Agehy.

manga

Yu Aikawa