Cesmínka a tajemná loď

Kouzelný příběh o malých mořských vílách a Korálovém království pro malé čtenářky! Pokračujte spolu s vílou Cesmínkou a jejími sestřičkami v plnění úkolu královny Neptuny. Zlá Mantora připravila mořským vílám další překážky. Rozpoutala prudkou bouři, při níž na útesy narazila loď s jedovatými chemikáliemi. Obsah dvou barelů začal vytékat do moře. Aby mořské víly mohly obyvatele moře zachránit před smrtí, musí díry v barelech ucpat. Nejdříve je však potřeba najít na dně moře rubíny, které tam kdysi hodila vděčná Lady Jane....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/94240/cesminka-a-tajemna-l-94240.jpg 47

Mořské víly 4.

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Fragment (ČR)

Kniha Cesmínka a tajemná loď

Kopretina

Naivní knížečka pro holčičky. Dcerce se líbila, ale četly jsme podstatně lepší knížky.

DeKo1996
03.11.2018

Nádherná kniha o mořských vílách.. Knihu jsem měla přečtenou během chvilky, a i když není určená pro moji věkovou kategorii, tak jsem si ji ráda přečetla a vůbec jsem se nenudila. Občas neuškodí vrátit se s knihami do dětských let..

Kateereena
05.05.2012

I když tato kniha má pouze 92 stran,zaujala mne.Tuto knihu jsem četla,když mi bylo 9 a nudila jsem se! Přesto..Nemám slov!!

Gilian Shields
britská, 1935 - 2003

Kniha Cesmínka a tajemná loď je v