Ariel – malá mořská víla

Od chvíle, co Ariel spatřila prince Erika, sní ve dne v noci jen o něm. Ale jak se má malá mořská víla dostat do světa lidí? Mořská čarodějnice jí slíbí pomoc, s ní však přichází jen zlo. Naštěstí má Ariel dobré přátele, kteří jí pomohou zlo překonat, a vše se nakonec v dobré obrátí.

https://www.databazeknih.cz/images_books/59_/59338/morska-vila-ariel-ariel-mala-morska-2hL-59338.jpg 4.483

Mořská víla Ariel

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Egmont (ČR)

Kniha Ariel – malá mořská víla

Lessana
15.12.2018

Jedna z kníh z produkcie Walta Disneyho, ktorú som ako malá dostala. Vždy sa mi ale viac páčili naše rozprávky, nemôžem si pomôcť...

Anetka24
04.06.2018

super ale jsou lepší knihy od Walta Disneyho

whale77
19.05.2017

Stručné převyprávění známého Disney filmu. Slohově ne úplná tragedie, ale dětská knihovna by se bez takového dílka obešla. Jenže když ty Disney princezny (a víly) jsou, mami, tak krásné!

(RE na koment níže: sehnat se dá asi už jen v antikvariátech, i já ji tam pořídila, nebo na záložce Bazar tady nabízí calvera1)

soul
05.03.2017

nevite da se nekde sehnat????

majík1
05.07.2016

Dcerce se líbila i knížka i video film

Burakove maslo
15.03.2016

Tuto knížku doopravdy zbožňuji. Často po ní sahám,když jsem smutná nebo ve stresu. Příběh je kouzelný a jsem opravdu ráda, že vše dopadne dobře! :-)

Ewik
13.01.2016

Taková nostalgie držet v ruce znovu tuhle knihu. Nese s sebou tolik krásných vzpomínek na dětství a na mamku.

petka-2007
20.01.2013

Krásná pohádka, nejen pro děti :-)

mořské panny

Walt Disney