Kočkonautky

Kočkonautky https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480286/bmid_kockonautky-9UE-480286.jpg 5 55 9

Morgavsa a Morgana série

Oblíbené příhody malé Morganky, které znáte ze Čtyřlístku, vycházejí poprvé v knižní podobě! Jasnozřivá čarodějka Morgavsa a její neposlušná učednice Morganka se zase musí vydat na cestu. Někdo totiž unesl jejich kočku Mikeš. Začíná nová veliká výprava za neznámým nebezpečím do dalekého Egypta. Morganka získá další kouzelnou schopnost a Krákal se možná dozví, co jsou fidlifouně.... celý text

Marcik7
20.03.2024 5 z 5

Tentokrát cestují čarodějky do Egypta, aby našly ztracenou kočku Mikeš. A je to prostě paráda!

Varjohukka
14.09.2023 5 z 5

Morgavsa a Morgana baví mě i dceru (6,5). Zajímavé je, že ve Čtyřlístku nás to tolik nezaujalo, ale takhle hezky pohromadě je to pecka!

Stázka007
08.06.2022 5 z 5

Tudle serii jsem si naprosto zamilovala a doufám že bude pokračování.

martin č.
02.05.2022 5 z 5

V mých očích tomu ubírá pár bodů fakt, že velkou část příběhů jsem znal už ze Čtyřlístku, Lépe by bylo číst příběhy naráz hned napoprvé. Je to totiž velká zábava se špetkou poučení stejně jako předchozí série Islandika.

Nelíísek
11.03.2022 5 z 5

co si více přát rychlá jednohubka která se čte jedním dechem a dá se číst dokola a dokola

Kobzíci
25.01.2022 5 z 5

Půjčeno dceři z knihovny kvůli velkým písmenům a nakonec jsem to přečetla dříve než ona a skvěle jsem se bavila a s chutí se nasmála.

hippiesak
20.01.2022 5 z 5

Toto je prostě labůžo... Tento komiks se neomrzí. 4. ucelená kniha a stále zábava. Čtu to dětem před spaním a baví mě měnit hlasy, aby jim bylo jasné, kdo právě "mluví" a k tom jim ještě ukazuji prstem, kde jsem. Děcka to baví, mě to baví. Co více si přát ;) Snad jen aby již brzy vyšel nový ucelený komplet a my ho opět zařadíme do knihovny!

ADE138
04.01.2022 5 z 5

Morgana a Morgavsa se vydávají za dalším dobrodružstvím. Sranda pokračuje!

Zmiu
10.12.2021 5 z 5

Další skvělé příběhy dvou čarodějek. Líbí se mi, že je seriál vtipný, ale objevují se zde i vážná témata. Téma smrti mi přišlo obzvlášť dobře zpracované.