Morčecí pohádky

Morčecí pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509461/bmid_morceci-pohadky-q8E-509461.jpg 4 7 3

Každý člověk má svůj způsob chování a charakter. Jak je ale představit dětem? Morčecí kamarádi to dokážou! Vtipnými krátkými příběhy vám představí deset různých povahových vlastností a dovedností. Kniha popisuje jednotlivé charaktery morčecích kamarádů a vypráví o tom, čím jsou tihle chlupatí šikulové zajímaví. Hlavním úkolem knihy je ukázat dětem ze zvířecího pohledu různé typy chování a rozvinout jejich představivost a kamarádství s jejich malými chlupatými kamarády. Pohádky jsou ideální k večernímu usínání.... celý text

katerina5544
29.04.2023 5 z 5

Krásná a originální knížka. Dceři se moc líbí ilustrace morčátek,na příběhy je ještě malá (2roky). Každá dvoustrana obsahuje obrázek morčátka a povídání o něm. Ideální čtení před spaním. Vřele doporučuji, je to mnohem hezčí a veselejší než ty klasické pohádky.

Trpaslici-zena1
23.03.2023

Krátké příběhy o morčátkách se nám moc líbila. Jednotlivá morčátka jsme srovnávali s naším vlastním domácím mazlíčkem.

Máca216
16.02.2023 3 z 5

Nejsou to ani moc pohádky, spíše krátké příběhy o morčatech a jejich vlastnostech. Moc hezké jsou ilustrace.

morčata

Autorovy knížky