Mopslík, ktorý chcel byť jednorožcom

Mopslík, ktorý chcel byť jednorožcom https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501042/bmid_mopslik-ktory-chcel-byt-jednorozcom-Dt4-501042.jpg 5 24 4

Mops Peggy série

Keď môžeš byť jednorožcom, neváhaj ani chvíľu! Peggy je milé šteniatko mopslíka, ktoré sa rado hrá. Občas pri hre vyvedie poriadnu neplechu, preto ju majiteľka nechá pred Vianocami v útulku. Na Peggy sa usmeje šťastie a vyberie si ju rodina malej Chloe – má však u nej ostať len cez sviatky. Šteniatko je rozhodnuté urobiť všetko preto, aby sa z dočasného domova stal trvalý. Na to sa potrebuje stať jednorožcom, pretože Chloe ich miluje a jedného by chcela mať doma. Nájde Peggy spôsob, ako sa premeniť na jednorožca? Ak áno, jej vianočné prianie sa možno splní...... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Fragment (SK)

The Pug Who Wanted to Be a Unicorn , 2018

hippiesak
13.03.2024 5 z 5

Krásná dětská kniha. Sice trošku možná smutný začátek, kdy je vám líto štěněte, ale pak se to rozjede a smějete se u knihy spolu s dětmi :) Super, že to má cca 8 dílů. Takže máme zábavu na více večerů :)

Atlantis
01.03.2023 3 z 5

Těžký průměr. Možná je to tím, že doma nejsme úplně pejskaři, ale nijak extra jsme se s dcerou nebavili. Jediné, co nás táhlo k dočtení bylo, jak se z mopse nakonec stane ten jednorožec. Kdo četl, tak asi chápe dceřino rozhořčení :D

š.m.i.k
03.05.2021 5 z 5

Mopsík Peggy se nám opravdu líbil. Příběh byl svižný i vtipný, velmi milé čtení před spaním.

PéťaH.
30.12.2020 5 z 5

Pěkná dětská knížka. Vtipně napsaná. Četli jsme na dobrou noc. Rádi se k ní zase někdy vrátíme.

mops

Kniha Mopslík, ktorý chcel byť jednorožcom je v