Montessori do každé rodiny - Praktická rodičovská příručka o životě, výchově dětí a lásce k nim https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511978/bmid_montessori-do-kazde-rodiny-praktick-5Fc-511978.jpg 5 1 0

Snad všichni chceme poskytnout svým dětem to nejlepší domácí zázemí. Posláním rodičovské mise však není jen děti krmit, chránit a mazlit se s nimi. Jde také o to učit je, jak se stát samostatnými, sebevědomými a úspěšnými dospělými, kteří budou žít spokojeně a s pocitem vnitřního naplnění. Pokud toužíte po novém pohledu na věc a praktických radách, pak je tato kniha určena právě vám. Je nejen plná užitečných rad a nápadů na společné aktivity. Ukazuje také, jak má vlídné a podnětné domácí prostředí obrovský význam jak pro naše děti, tak pro nás - matky, otce, prarodiče nebo opatrovníky.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika Rodina
Vydáno: , Esence

Montessori For Every Family (DK)

Montessori (pedagogika)

Tim Seldin
americká
2017  81%Jak vychovat úžasné dítě podle principů Montessori
2022  100%Montessori do každé rodiny - Praktická rodičovská příručka o životě, výchově dětí a lásce k nim

Kniha Montessori do každé rodiny - Praktická rodičovská příručka o životě, výchově dětí a lásce k nim je v