S příšerami v jedné lavici

S příšerami v jedné lavici https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86628/monster-high-86628.jpg 4 139 26

Monster High série

SOV, neboli Sabotéři obvyklých vlastnosti (či chcete-li monstra a příšery) se snaží zapadnout a být nenápadní. Maskování je tak dokonalé, že možná ani netušíte, kdo s vámi vlastně chodí do třídy... Na Salemské střední se to ale brzy změní a město už nikdy nebude, jaké bývalo. Způsobí to teprve před patnácti dny „vyrobená" Frankie Steinová. Co se stalo? Monster High je zbrusu nová série o střední škole, lásce a odlišnostech, říznutá trochu hororovým motivem.... celý text

Horory Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Monster High , 2010

Calzedonka
07.07.2012 3 z 5

Voltážová knížka pro dlouhé chvíle :-)
Hodně jsem se při čtení bavila, takže pokud se nudíte, zkuste jí dát šanci a možná vás mile překvapí a pobaví ;-)

Sirael
29.06.2012 5 z 5

Mám přečtené všechny,dost dost mě to bavilo a každému kdo to čet bych nedoporučovala ten seriál - zjistíte proč. Ale knihu rozhodně doporučuji!

elis007
03.01.2012 5 z 5

Vážně skvělá knížka! Jediné špatné na ní je že musím čekat než vyjde další díl. :)

piskuutek
04.12.2011 5 z 5

Skončilo to velmi napínavě, a těším se až bude pokračování. Krásná knížka. Ze začátku se mi nelíbila, ale když jsem jí začala víc a víc číst tak jsem nemohla přestat.

šneki
10.10.2011 4 z 5

Nejlepší knížka jakou jsem kdy četla... V 5. třídě. Po letech už to není ono, ale chápu proč se mi to líbilo. Myšlenka, že každý je krásný, ať je sebevíce jiný je platná stále.

Daudalinka
12.09.2011 4 z 5

Dlouho jsem čekala až tahle knížka vyjde u nás a měla jsem neskutečnou radost když jsem ji uviděla na polici v knihkupectví.Líbila se mi.Líbilo se mi pozorovat jak podobné jsou problémy normáků a monster.Knížka měla i vtipnější části které mě donutily k úsměvu.Těším se na pokračování.

Lisi Harrison
americká, 1975
2011  75%S příšerami v jedné lavici
2011  73%Dívčí parta
2012  79%Můj soused Ghúl
2006  76%Nejlepší kamarádky? Ani náhodou!
2012  81%Kde je vlk, tam je hra