Molly a kočičí kavárna

Molly a kočičí kavárna https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502259/bmid_molly-a-kocici-kavarna-jie-502259.jpg 5 21 6

Štěstí má huňatý kožíšek! Když Mollyinu milovanou majitelku odvezou do pečovatelského domu, odmítne žít v novém domově se smečkou zlých psů. Útěk za lepší budoucností ji dovede na práh staré kavárny, do které se právě nastěhovala nová majitelka. Debbie si kočičku ihned zamiluje, stejně jako návštěvníci kavárny. Pak však přijde udání a hygienická stanice začne přítomnost kočky v kavárně řešit. Najde Molly spolu s Debbie a její dcerou Sofií způsob, jak z maléru ven?... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Molly and the Cat Cafe , 2015

Luccy24
03.02.2024 5 z 5

Příjemný a milý příběh, který nám sama Molly vypráví. :)

Ishir
14.10.2023 5 z 5

Krásná oddechová kniha vyprávěná z pohledu kočičky Molly.

lucakuca
08.09.2023 5 z 5

Čiči mici mazlík ňuňavý.... Nádherný příběh o životě z pohledu kočky.

aktijnov
24.07.2023 5 z 5

Něžné vyprávění, které pohladilo na duši.

Renike
17.10.2022 5 z 5

Jako majitelka 3 koček a milovnice kočičích kaváren jsem to přečíst musela :) To byla tak roztomilá pohádka, že se to četlo samo. Kdybych věděla předem, že knížka je vánoční, četla bych to kolem Vánoc, čili doporučuju číst během adventu :)

Mikik
09.10.2022 5 z 5

Musím říct, že to bylo moc roztomilé. Sledovat cestu Molly od milované paničky přes temné uličky cizího města až do vysněné kočičí kavárny. Bylo to moc hezké a pro milovníky kočiček to pravé čtení v tomto chladném období :-).

kočky kavárny

Autorovy knížky

Melissa Daley
anglická
2022  97%Molly a kočičí kavárna

Kniha Molly a kočičí kavárna je v