Moji kamarádi zvířátka

Moji kamarádi zvířátka https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159172/bmid_moji-kamaradi-zviratka-AJL-159172.jpg 5 12 4

Sova Julie zažívá v lese mnoho příhod se svými kamarády: veverčákem, ježkem, jezevcem, bobrem, kačkou, rodinou Liškových a Jezevcových, rodinou divokých prasat a dalšími zvířátky. Najdete v ní půvabné barevné celostránkové ilustrace. Knížka je napsána velkými písmeny a je určena především pro začínající čtenáře i jejich rodiče.... celý text

Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Svojtka & Co

Julia und ihre Freunde , 2006

mataaskorice
27.07.2023 4 z 5

Jednoduché příběhy, krásné ilustrace. Obrazovou stránku knížky hodnotím jako kvalitativně lepší než texty samotné. Tříleťačka má příběhy ráda, chce je číst pořád dokola, takže kdyby hodnotila ona, byla by to maximální spokojenost.

mirabl
29.06.2019 3 z 5

Kniha má nesporně pro malé čtenáře z města určitou poznávací hodnotu. Na vesnici rozdíl třeba mezi kuřetem a housetem pozná každé nemluvně :-). Problém jsem měl s tím velkým formátem ... ehm, zcela zbytečným. No a jak se sova přátelila s malejma myšma, tak z toho mi vstávaly hlasy na hlavě hrůzou. Děcka se nemají oblbovat, protože až jim jejich koťátko přinese ukázat právě ulovenou sýkorku, tak to skončí ječením a brekotem.

nerusa
05.05.2014 4 z 5

Krásné veliké obrázky, minimum textu, velká písmena. Vhodné i pro začínající čtenáře. Příběhy o tom, že když má člověk přátele, je všechno lepší.

Milena79
15.07.2013 5 z 5