Skandálzubní

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Olivia je vegetariánka. Ivy je upírka. A to jsou dvojčata?!? Od chvíle, kdy se Olivia dozvěděla, že její dlouho ztracené dvojče Ivy je upírka, bedlivě naslouchá všemu, co jí Ivy prozradí o upírské komunitě ve Franklin Grove. Existence upírů je přísně tajná a Olivia přísahala, že o nich nikdy neřekne žádné živé duši. Jenže pak do města přijíždí zvědavá bulvární reportérka Hvězdná Serena. Zatímco se během svého pátrání přibližuje k pravdě, Ivy a Olivia musí vymyslet, jak ji svést ze stopy. Podaří se jim zabránit Hvězdné Sereně, aby odvysílala svoji skandálzubní reportáž?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235566/moje-segra-je-upir-skandalzubni-byM-235566.jpg 4.339
Série

Moje ségra je upír 2.

Žánr
Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo
Orig. název

My sister the vampire: Fangtastic!

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Skandálzubní

Přidat komentář
Ani832
03.07.2020

Tenhle díl je o dost slabší než jednička, ale nápad je zde zase trochu jiný, což oceňuji.

Do Franklin Grove přijede Hvězdná Serena, senzace-lovící reportérka, která se začne dost pitvat v goticích a má podezření, že ve městě žijí upíři. Dvojčata se samozřejmě snaží odhalení upírské komunity zabránit.

K šíleně otravné postavě Charlotte Brownové (závistivá roztleskávačka) se tentokrát přidává Hvězdná Serena, která posouvá hranici otravnosti asi tak o pět levelů výš.

Její postava mi celkově připomíná Ritu Holoubkovou, protože je taky tak trochu šílená, extravagantní a prahne po novinářské senzaci. A ještě k tomu si vymýšlí vlastní šílená slova jako hrůzyhodný a nepohřbitelný. Ostatně takový výmysl je i podtitul knížky - Skandálzubní.
Asi vás nepřekvapí, že mě celou knížku strašně vytáčela.

Taky mi vadilo opakování informací, jako například kdo je kdo, nebo co se stalo loni a jak k tomu došlo. Na druhou stranu chápu, že mezi vydáním těch dílů uplynula nějaká doba, takže rekapitulace byla asi třeba.

A stejně jako všechny díly se tenhle skvěle četl, na oddych skvělá volba.

JankaV80
21.09.2019

Skvělé pokračovaní série Moje ségra je upír. V tomto díle budou děvčata čelit bulvární reportérce Hvězdné Seleně, která je přesvědčená, že ve Franklin Grove je něco nenormálního. A protože obě ví, že tomu tak je, je potřeba ji v odhalení pravdy (a to za každou cenu), zabránit.
Dvojčatům taky vrtá hlavou, jak je možné, že jedna je normální člověk a druhá upír. A tak je načase pustit se do pátrání, kdo byli jejich biologičtí rodiče a proč se při adopci rozdělili.
Kniha se dá přečíst za jediný den a pro -náctileté holky ji doporučuji.


Orange8knihomol
14.02.2018

Podle mě to bylo super pokračování této série o dvojčatech. Kniha mě opět nezklamala a cosi mě nutká si přečíst další díl a dočíst tuto sérii, jejíž díly stále vycházejí, až do konce. Pozn. Určitě od takovéhleho čtení nečekejte žádné zázraky či umělecký styl psaní, protože se jedná spíše o brakovou a oddychovou a možná trošku naivní četbu pro děti i mládež. Ale za mě úžasné!

Žirafa5000
01.02.2018odpad!

Krásný a krasne strašidelné!

Pasadenka
01.07.2017

Tak to bylo něco. Svět se skoro dověděl pravdu. :) Nevím, jestli to bylo úmyslně, ale ta Serena mě pila krev už jen tím, jak se pořád opakovalo to její přihlouplé jméno i s tou přezdívkou. Jinak srdíčko bušilo u několika scének. Celkově mi ale tento díl přišel o něco slabší. Zato mě donutil hned se zakousnout do třetího dílu, nešlo to vydržet. A ten je zatím bomba! :)

brzda.
22.05.2017

Pěkná kniha.

any333
21.05.2016

Hezké pokračování. Překvapil mě konec, jak dokázali šikovně Serenu přelstít. Taky jsem ráda, že se zde sestry dozvídají něco málo o své pravé rodině.

magda.stol
18.12.2015

Nádherné

1

Štítky

upíři dvojčata tajemství

Autor a jeho další knihy

Sienna Mercer
kanadská, 1956

všech 9 knih autora

Kniha Skandálzubní je v

Právě čtených2x
Přečtených67x
Doporučených8x
Knihotéce19x
Chystám se číst7x
Chci si koupit9x