Druhý pokus

Do Franklin Grove dorazil Hollywood! Olivia je nadšená. Slavný mladý herec Jackson Caulfield natáčí v jejím městě film, ve kterém má dokonce někdo z místních šanci získat roli. Takže když Olivia narazí na Jacksona a on ji provede po place, je to pro ni jako splněný sen. Je možné, že by Jackson byl upír?

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278186/moje-segra-je-upir-5-druhy-pokus-JSM-278186.jpg 4.321

Moje ségra je upír 5.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

My Sister the Vampire: Take two

Kniha Druhý pokus

JankaV80
04.10.2019

Mne se to prostě libí, nemůžu si pomoci. Už 5. díl a pořád se v těch knížkách něco děje. Tentokrát do Franklin Hrobě dorazí filmový štáb a s ním slavný mladý herec Jackson Caulfield, který se Olivii moc líbí. Náhoda tomu chce a Olivia se zúčastní konkurzu na roli v připravovaném filmu. Vypadá to, že se Jacksonovi líbí, jenže je tu že strany Ivy podezření, že je upír. A s upírem by Olivia chodit nechtěla........

Orange8knihomol
20.02.2018

Tyto knížky jsou jedním slovem prostě TOP! I když nemám zrovna v lásce romantické a milostné románky, tak tahle knížečka se mi opravdu líbila. Asi i tím, že jsem naprostý blázen do upírů a příběhů, kde se upíři vyskytují. Konec mě opravdu celkem dost překvapil, protože jsem si myslela, že Jackson nebude zas až tak obyčejný herec.... Nebudu psát spoilery, takže jestli se chcete dozvědět, zda je Jackson, slavný filmový herec, upír a nebo člověk a jestli s Olivií zůstanou spolu, rozhodně Vám doporučím si přečíst i tento díl z této ,,krvavé" série, jak by řekla Oliviina sestra Ivy.

any333
13.08.2017

V tomhle díle si Olivia hledala lásku a sestra jí při tom pomáhala, i když napůl pátrala, jestli neskrývá nějaké tajemství. Sice jsem trochu tajně tušila, že by pravda byla někde jinde, ale nečekala bych, že zrovna v takovém směru. U téhle série jsem si vždycky s její jednoduchostí hezky odpočala, takže jsem zvědavá na ten poslední díl. A myslím si, že v něm půjde o jejich matku.