Moje první knížka o sexu

Moje první knížka o sexu https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/132708/bmid_moje-prvni-knizka-o-sexu-M28-132708.png 4 10 2

Jak přicházejí děti na svět? Proč jsme chlapci a proč děvčata? Proč někdy zavíráte dveře do ložnice? Co dělají ti dva v televizi? Překvapila vás podobná otázka dítěte? Moje první knížka o sexu vám s odpovědmi určitě pomůže: Srozumitelným textem s vhodnými a přiměřenými ilustracemi poskytne dětem pravdivé informace o citových sexuálních vztazích mezi lidmi, o anatomických rozdílech mezi mužem a ženou, o tělesných změnách během puberty, o početí a těhotenství, porodu i pověrách o sexu. Naučí je poznat vlastní tělo. Vysvětlí, jak se od sebe lišíme a čím je každý z nás neopakovatelný. Rodičům, prarodičům a učitelům poradí, lak a kdy nejvhodněji odpovídat na zvědavé otázky dětí. Dotisk v roce 2019 pod stejným ISBN.... celý text

Literatura naučná Rodina
Vydáno: , J. Otto - Ottovo nakladatelství

Mi primer libro de sexualidad , 2008

karolina0346
19.05.2019 3 z 5

Jak to jen říct. Knížka je fajn, všechno vysvětluje nenásilnou srozumitelnou formou.
Jistou výtku mám ovšem k ilustracím, konkrétně k dětem, které celou knihou jako kdyby provázejí. Příklad - souhlasím s tím, že v souvislosti s menstruací je v knize nakreslená paní, která má v kalhotkách vložku. Ovšem to, že před ní sedí holčička a se zaujetím ji sleduje, je mírně... úchylné? Ujeté? Ilustrace shazují jinak povedenou knížku.

Kleo326
08.02.2013 5 z 5

Moc pěkná knížka, naučná, poučná