Moje pozoruhodná cesta

Moje pozoruhodná cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42809/bmid_moje-pozoruhodna-cesta-BJ2-42809.jpg 4 7 2

Charakteristické šle Larryho Kinga a nezaměnitelný hlas jsou známy na celém světě milionům diváků, kteří si ho každou noc pouštějí do svého obývacího pokoje. V TV Guide ho označují za "vůbec nejpozoruhodnějšího moderátora televizní talk-show" a v časopise Time za "mistra mikrofonu". Už půl století zpovídá nejvýznamnější osobnosti světa. Dnes po více než čtyřiceti tisících rozhovorech je načase, aby se s námi Larry King podělil o svůj vlastní pozoruhodný a strhující příběh od dětství ve skromných podmínkách Brooklynu v době finanční krize do hvězdných výšek moderování pořadu CNN Larry King Live, to vše prostřednictvím autobiografie Moje pozoruhodná cesta.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Pragma

Larry King my remarkable journey

hnatlubo
19.05.2021 2 z 5

Začátek mě docela bavil, ale postupem času mě kniha začala čím dál víc nudit a Larry King ztratil část mých sympatií.

O77
06.12.2018 5 z 5

Mimořádně zajímavá výpověď o tom, že zpravodajství, tak jak ho známe, není tak stará ani tak samozřejmá záležitost, jak by se mohlo zdát. Navíc, ne každý Vám může poskytnout osobní názor na americké prezidenty.

Autoři knihy

Larry King (p)
americká, 1933 - 2021
Cal Fussman
americká

Kniha Moje pozoruhodná cesta je v