Moje nejsladší vzpomínky

Moje nejsladší vzpomínky https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457643/bmid_moje-nejsladsi-vzpominky-mama-pece--CLq-457643.jpg 5 10 1

Obalkový podnázev: Máma peče doma. 77 nezapomenutelných sladkých receptů našeho dětství od jara až do Vánoc na 216 stranách. Moje nejsladší vzpomínky... Sladké recepty, které Vás vrátí zpět do dětství, kdy po vydatném obědě babička na stůl položila koláč, buchtu nebo bábovku… ta chuť je pro spoustu z nás dodnes nezapomenutelná. Proto bych si ze srdce přála, aby Vás každá upečená buchta, koláč nebo bábovka z kuchařky vrátila chutí zpět do dětství, na nedělní oběd k babičce a vykouzlila Vám ty Vaše nejsladší vzpomínky.... celý text

Edith_17
30.12.2020 5 z 5

Naprosto skvělá kniha!!! Pro mě to byl vánoční dárek a opravdu velká spokojenost.
Doporučuji všem, kdo rádi pečou, ale i těm, kteří by s pečením chtěli začít. Recepty jsou řazeny podle ročních období a taky jsou tam vánoční a velikonoční recepty. Navíc na začátku najdete obecné recepty jako jsou marmelády, povidla, základní těsta a náplně. Kniha obsahuje i převody jednotek a převody na lžíce a lžičky - tohle hodnotím velmi kladně, určitě budou k užitku :).

Barbora Gorecká
česká, 1989
2020  96%Moje nejsladší vzpomínky
2021  80%Sladce: máma peče doma
2022  100%Moje vzpomínky na neděli

Kniha Moje nejsladší vzpomínky je v