Moje kniha pohádek ke snění

Moje kniha pohádek ke snění https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462024/bmid_moje-kniha-pohadek-ke-sneni-SOM-462024.jpg 4 3 2

Text ze zadní strany knihy: Kniha přináší ty nejkrásnější pohádky bratří Grimmů a zavede děti do pohádkového světa plného fantazie a zázraků. Kouzelné barevné ilustrace skvěle podtrhují atmosféru klasických pohádek a zvou k předčítání, samostatné četbě, k vyprávění i ke snění. Obsahuje pohádky: Vlk a sedm kůzlátek Červená karkulka Sněženka a Růženka Žabí princ Sněhurka a sedm trpaslíků Šípková Růženka O perníkové chaloupce Popelka Kocour v botách Rumplcimprcampr Locika Obušku, z pytle ven! Brémští muzikanti... celý text

JanaK24
04.01.2024 5 z 5

Tuto knihu jsem koupila synovi na Vánoce a důvodem byly především nádherné ilustrace. Nezklamaly ani samotné pohádky, čteme každý večer před spaním.

Ellesime
06.01.2021 5 z 5

Pohádky mají přiměřenou délku, tak akorát na čtení před spinkáním. Jsou vyprávěny hezky, mají hlavu a patu, text není stupidní. A knížka má jedno veliké plus, a to jsou nádherné ilustrace, kterých je zde opravdu spoustu. Povedená kniha.