Izuku Midoria: Počátek

Izuku Midoria: Počátek https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423388/bmid_izuku-midorija-pocatek-c6f-423388.jpg 4 127 24

Moje hrdinská akademie série

Jaké to je žít ve světě, kde skoro všichni mají superschopnosti, s touhou stát se hrdinou... a sám žádné schopnosti nemít? Začátek nové fenomenální manga série!

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Crew

僕のヒーローアカデミア (Boku No Hero Academia) , 2017

Skyer
06.04.2020 5 z 5

Postavy byly skvělé a celkově mě to dost bavilo. Děj ale není nijak výjimečný, ale je mi to nějak jedno, protože jsem chtěla hlavně něco čtivého a tohle účel splnilo.Těším se na nálož nových postav v dalším díle.

Čelo
04.02.2020 5 z 5

Moje první manga a upřímně jsem vůbec nečekal, že mě to tak pohltí. Musím přiznat, že čtení od konce knihy mi snad i více vyhovuje. :D

Voliarty
24.12.2019 4 z 5

Superhrdinov mám rád, manga formát mi neprekáža. K tomu som ešte počul na My Hero Academia pozitívne ohlasy. Tak nakoniec som tomu dal šancu a som spokojný. Zo začiatku som nejako nevedel prísť Izukovi na chuť, ale nakoniec ma jeho snaha dosiahnuť svoj sen a obetavosť dostali a ja som si tohto kresleného chalana obľúbil. Všetky postavy v tejto mange sú sympatické, či už supermanovský All-Might, alebo, a to hlavne, Aizawa. Jediným takým nesympatickým hajzlíkom je Bakugó, ale aj také postavy treba.

Mooneylan
09.12.2019 4 z 5

Nová manga série Nakladatelství CREW.
Obecně se bráním superhrdinským tématům, ale v manga podání, kde všichni jsou superhrdinové a nikdo tím pádem není zvláštní...ach, tedy až na hlavního hrdinu, který je obyčejně obyčejný. V tom je ten háček! :)
Série je na začátku, jsem zvědavá, jak bude pokračovat. Nicméně dávám jí naději, uvidíme, co se z ní vyklubá :)

manga

Kóhei Horikoši