Moja, Tatu a tiplíci - Gorilí pohádky

Napínavé i humorné příběhy slavné gorilky Moji a jejího mladšího brášky Tatua. Texty autora projektu Odhalení Miroslava Bobka a scénáristky Terezy Šefrnové volně navazují na jejich předchozí úspěšnou knížku Moja a páv. Doplněno mnoha celostránkovými fotografiemi a obsáhlým doslovem pro zvídavé děti i dospělé.

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/4498/moja-tatu-a-tiplici-gorili-pohadky-c6S-4498.png 4.610
Literatura česká, Příroda, zvířata, Pro děti a mládež
Vydáno, Radioservis

Kniha Moja, Tatu a tiplíci - Gorilí pohádky

LunaL.
včera

Četla jsem po večerech se synem (4). Knížka se mu tak líbila, že mě často přemluvil i přes den, abych mu kapitolu přečetla :) Pohádkové, veselé, zajímavé. Nejen o gorilách, ale i jiných zvířatech. Některé příběhy se nám líbily víc, jiné míň, asi jako v každé knížce.
Pro děti skvělé, ani já se nenudila. Navíc jsem ocenila dodatek ke kapitolám, kde bylo pár věcí z příběhů vysvětleno.

EvikU.

Pro děti moc hezky udělaná kniha. Já si ji vybrala do výzvy č. 15/2021. A zároveň jsem zabavila i dceru. Moc pěkně vymyšlené příběhy k fotografiím goril, které žijí v Praze v ZOO. Kniha nás krásně zabavila v deštivém a větrném dni, kdy se moc nechce ven a co jiného dělat, než příjemně strávený den u knihy. Doporučuji.

kuky921
31.03.2015

Velmi krásné pohádky pro gorilí fanoušky.

zuzosch
24.02.2013

Pěkné poutavé příběhy, dceři (5 let) se moc líbily.