Dokonalá partie

Dokonalá partie https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330460/bmid_dokonala-partie-kEY-330460.jpg 4 267 76

Modrá volavka série

Honor Hollandová dostala od své celoživotní lásky kopačky. A jen o tři týdny později se její milovaný zasnoubí s její nejlepší kamarádkou. Honor se sice snaží dělat, jako by se jí to nedotklo, ale na maloměstě se stejně nic neutají. Z náhlého popudu (a také trochu z pomsty) navrhne šarmantnímu Britovi Tomu Barlowovi dočasné manželství z rozumu. Je to ale opravdu tak dobrý nápad? Začíná pro ni hektické období – snoubenec, kterého vlastně nezná, hádka s bývalou kamarádkou, náročná práce v rodinném vinařství. Naštěstí aspoň předstíraná láska funguje tak dobře, že by snad mohla být i pravá…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Perfect Match , 2013

krákorka
20.09.2019

Všechny díly z této série se docela dobře četly.

Etule
27.08.2019 4 z 5

V prvním díle mi Honor vůbec nesedla, ačkoliv se to na konci trochu zlepšilo. Začátek příběhu mě nijak zvlášť nenadchl, ale pak se to celkem rozjelo, oba hlavní hrdinové začali být snesitelnější (protože ani Tom mi zpočátku příliš nesedl), až jsem jim nakonec začala fandit. :) Babi a děda se svým škorpením bavili. :)

raty
28.06.2019 4 z 5

Dokonale nekomplikovaná oddechová romantika. Nemusela jsem moc přemýšlet, občas jsem se zasmála, občas zdvihla obočí (když hlavní hrdinka vedla dialog se svými vajíčky). Rodina Hollandových a malá psí krysička Spike mě pobavili. Doporučuji do horkého letního počasí.

J.x
21.06.2019 4 z 5

Další příběh z vinice od Modré volavky. Musím tedy říct, že Návrat na vinici se mi líbil víc, asi kvůli postavě Faith, Honořina povaha mi moc neseděla. Ale knížka se četla velmi dobře. Přečtu si i další od této autorky:-)

Laf
18.05.2019 4 z 5

Pěkná oddychová kniha. Bavila mne :)

prcek19
10.05.2019 4 z 5

Předchozí díl se mi líbil o něco více, ale i tak je to moc příjemná série..moc se mi líbilo, jak k sobě postupně Honor a Tom nacházeli cestu..teď hurá na další díly

Princezna_1
05.05.2019 5 z 5

Super knížka... Úplně jsem se do ní zamilovala
❤️❤️❤️

cukrovka
01.05.2019 5 z 5

Příjemné čtení plné vtipných hlášek. Taková oddechová nepřeslazená romantika s uvěřitelným dějem.

domina
22.04.2019 3 z 5

Tento díl série se mi líbil zatím nejméně. Pořád ty Honořiny vajíčka, to bylo fakt už trapné. Tom mi byl až nesympatický. Jeho povaha a osobnost se téměř neprojevila, přišel mi trochu jako nevýrazný a nevděčný ožrala...

Šánka
20.03.2019 5 z 5

Stejně jako první díl je Dokonalá partie velmi příjemné čtení pro dobrou náladu! Pěkný, ne přehnaně romantický příběh s uvěřitelnou a hlavně normální ústřední dvojicí, která mě bavila. Vlastně celá ta trošku střelená rodina Hollandových je senzační a nejvíc staroušci :-), u jejich špičkování jsem se hodně nasmála.
Tento žánr už moc nečtu, ale napravím to, protože po dočtení mně bylo moc fajn.

jani.ruzicko
05.03.2019 4 z 5

Milé počteníčko. Možná mi chybělo trochu více emocí ve "vztahu" Honor a Toma. Došlo i na dojetí, když Charlie konečně rozbil tu svou skořápku a uznal, že je s Tomem rád. Dana mě neskutečně štvala a krysička Spiky pobavila =)
Chvilku mi trvalo než jsem se pořádně začetla, ale nebylo to nic tragického.
Čtu na přeskáčku, takže teď jdu teprve na první díl =)

mamuš
02.03.2019 5 z 5

Opět úžasná kniha plná romantiky. Opět smích i slzy.
Přečetla jsem jedním dechem.

Vendulik
12.02.2019 5 z 5

Kniha mě velice pobavila. Můj manžel se na mě dívala jako na blázna, když jsem se nahlas u knihy smala. Těším se na další pokračování.

LuciKo
08.02.2019 3 z 5

Pozor, příspěvek obsahuje informace z děje: Rodinu Hollandů si člověk nemůže neoblíbit. Je super, když člověk může postupně každého z nich blíže poznat a Honor v prvním díle působící chladně a nepřístupně se ukáže taky jako člověk. Celkově mě však tato kniha nadchla mnohem méně než první díl, Levi a Faith nasadili laťku vysoko, podle komentářů jsem nejspíš jedna z mála, ale nějak jsem nemohla "citově" k této dvojici proniknout. Kniha byla čtivá, těším se na další díl autorky, ale přestože mám tento žánr moc ráda, tato kniha mě nijak zvlášť nenadchla. Je to že života, ano, ale zdálo se mi to až zbytečně vyhrocené (jednu snoubenku přejede auto, druhá se skoro utopí, pak uhoří). Autorka ukázala dobré srdce hlavní hrdinky, ale snad to mohlo být i méně demonstrativně. A nebo jsem prostě při čtení neměla svůj den. :)

Olous1
03.01.2019 5 z 5

Pro začátek roku jsem si vybrala romantiku(tento žánr moc nečtu)ale musím říct, že mě kniha velice překvapila a jsem nadšená. Příběh Honor a Toma se mi moc líbil. Začínám číst romantiku.Doporučuji.

mariva
16.11.2018 5 z 5

Druhý díl mě bavil víc než první, i když Tomovo chování bylo občas nepochopitelné. Ale i tak si s chutí přečtu třetí díl.

dyger
24.09.2018 4 z 5

Kniha na relax...

Evka27
12.07.2018 2 z 5

První díl jsem zhltla, kniha o Honor mě docela zklamala, nepochopila jsem její sebetrýznění neustálým kontaktem s expřítelem i exkamarádkou a stálé připomínky jejích vajíček mi přišly už trapné. Zpočátku pobavilo, ale neustálé omílání dokola bylo už přes míru. Oceňuji akorát linku s Charliem, to bylo na rozdíl od pokusu o akční scény se záchranou života uvěřitelné.

alekis
20.06.2018 5 z 5

Honor ani netušila, co v ní vůbec je,
dokud nedala té zmiji Daně na budku :-)!
Tom musel přicestovat až zpoza moře z Anglie,
aby vyfouk amíkům tuhle sladkou jahůdku :-)!

Tančila, tleskala a plesala vajíčka,
že budou mít anglického zajíčka :-)!
(Tom 32, Honor 35)

Veršík o vajíčkách zdá se být mimo mísu... ale je zcela na místě. Knížku jsem četla ve slovenském překladu a fóry kolem vajíček byly vtipné!
Když pominu pár klasických klišé, tak je to celkově čtivé, vtipné a zábavné, a hlavní hrdina je obvyklý urostlý, svalnatý, silný, udatný a zdatný Pan Božský - přesně jak to má ve správné romanci být!!!

A padouch bývalý amant teď ať v koutě brečí,
a falešná kámoška ať vztekem ječí!

elisa194
16.05.2018 3 z 5

Kniha neurazi a ani nenadchne. Taková průměrná oddychovka.

láska pro ženy romantika vinařství domluvené manželství

Kristan Higgins
americká, 1965