Mlčia maky

Mlčia maky https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/526953/bmid_mlcia-maky-655d04360b15d.jpg 5 1 1

Slovenská autorka Lea Victory po veľmi úspešnom debute Slzy tvojej milenky prichádza s novým románom. Sú naše životné príbehy dopredu napísané? Ak áno, vieme vôbec do toho vstupovať? Vieme prepísať scenár a zmeniť tak chod udalostí? Venujeme dostatočnú pozornosť dosahu zmien na náš život a životy tých, ktorí sú súčasťou nášho života? Sú naše životné príbehy dopredu napísané? Ak áno, vieme vôbec do toho vstupovať? Vieme prepísať scenár a zmeniť tak chod udalostí? Venujeme dostatočnú pozornosť dosahu zmien na náš život a životy tých, ktorí sú súčasťou nášho života? Maya túžila po nebeskej láske. Po človeku, ktorý by jej bol skutočnou oporou, ktorý by rozoznal jej skutočné hodnoty, ktorý by za ňu zabojoval. Má dar vidieť poza oponu, a ak chce v tomto chladnom svete prežiť, musí občas mlčať. Bude mať niekto odvahu zbúrať okolo nej hrubé múry, aby zistil skutočnú podstatu toho, prečo sa Maya stráni určitých životných udalostí? Knižná podoba jej strastiplnej cesty životom, ktorá sa možno prepadne do hlbín vašich sŕdc. Možno vidí viac, ako treba, a vy možno nezatvoríte knihu, kým nezistíte, ako to robí.... celý text

Majka1979
23.12.2023 5 z 5

Veľmi dobre a pútavo napísaný príbeh. V malej knihe veľký príbeh lásky, sklamania, túžby, životnej skúsenosti.
Niekedy sa človeku sny splnia, niekedy nie.
A čo naša hlavná hrdinka Maya?
Jeden muž - po 6 rokoch rozchod, druhého načapá v posteli s iným chlapom... Aká je to spravodlivosť. Chce tak veľa, keď túži po láske?
Ešteže má svoju prácu, tú zbožňuje.
Ale dokáže žiť len pre ňu?
Alebo na ňu láska ešte len čaká?

Určite odporúčam prečítať, nebudete ľutovať :)

Lea Victory
slovenská