Akt zrady

Když se kolona prezidentského kandidáta Joshe Alexandera stane terčem teroristického útoku, celou zemi zachvátí panika. Dva týdny po útoku se Alexander stává vítězem voleb, nicméně útočníci nejsou dopadeni. Na první pohled se jedná o čin Al Kajdy, a to i přes nesmírné úsilí, které Spojené státy a jejich spojenci vynaložili na zničení teroristických buněk operujících na jejich území....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/3468/akt-zrady-3468.jpg 4.241

Mitch Rapp (9.)

Act of Treason (2006)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, BB art

Kniha Akt zrady

CharlesWard
26.05.2018

U mně druhá kniha ze série MR. A protože autor tentokrát jádro obalil politikou, nešlo o knihu pro mně. Akce je jako šafránu, a politika je kam se podíváš.

hankapimi
02.05.2016

Napínavé vyšetřování teroristického útoku, to by v tom byl čert, aby na to Mitch nepřišel !

Mammoth
10.02.2015

Velice osvěžující změna v boji Mitche Rappa za lepší svět. Oproti minulým knihám s hordama postřílených radikálních islamistů se dostáváme na pole spíše vnitropolitické se vší špínou, která k tomu patří. A i zde Mitch obstojí - prostě je nejlepší. Ta jeho kladnost a zejména bezchybnost už zavání kýčem, ale mě to prostě baví.

pjetka
08.04.2014

Do té doby, než se objevil božský Mitch, tak to u mě výrazně překonávalo předchozí díla. Nemám nic proti kladným hrdinům, ale když se v jedné osobě snoubí tolik dovedností, už to zavání cimrmanovskou parodií. Vše je umocněno zasazením do černobílého vidění světa, kde pravda je jen jediná - tu, kterou má Mitch...

Jack Bauer
02.10.2013

Dosud nejslabší román ze série Mitch Rapp, který jsem četl, přesto je to stále stoprocentní četba hned od samého začátku až do poslední stránky. V předchozích dílech bylo více akce a napětí, tady se po prvotní krátké akci na Kypru celou dobu jedná kdo za vším stojí. Přesto se nudit nebudete.

iqtiqe
25.11.2012

Předchozí dva díly byly tradičně dost povedené, ale začínaly lehce slkouzávat ke stereotypu. To jsem tady nepociťoval. Akt zrady přinesl něco nového.