Místo smrti

Příběh z gangsterského prostředí s detektivní zápletkou. Vine se kolem Tonyho Perelliho, neoficiálního vládce města a šéfa největšího překupnického gangu a Jimmyho McGratha, mladíčka, jenž se chce stát pevným členem organizace. Kniha je napsána s místy až ironickým nadhledem. ; textová úprava: Felix Ritman ; [Markgraf]

https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70525/misto-smrti-70525.jpg 3.354
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Zeras

On the Spot, 1931

Kniha Místo smrti

MaxQ
14.07.2020

Prakticky komorní drama z jednoho luxusního apartmánu. Jak už tady někdo psal, Wallace nám nabízí různé typy gangsterů, aby je na další stránce bez milosti odpravil. Ale nevadí, klidně si dokážu představit podle této knihy i kvalitní film. Ten příběh tam je.

Sabina335
07.04.2020

Pbdobí prohibice a pašování alkoholu. Celkem pěkný námět, ale mohlo to být napsáno trochu poutavěji.

David61
13.03.2019

Zřejmě předobraz mnohých knih a filmů z mafiánského prostředí. Moje první kniha od autora Edgara Wallace. Určitě se k němu někdy vrátím.

lancelot
31.12.2018

Mafiansky příběh, který je průměrný a čte se dobře.

kalache
31.01.2016

..."pohrozím mu jenom prstem",řekl,když stiskl spoušť...

chardon
23.06.2015

Autor si dal práci s detailním popisem a myšlenkovými pochody gangstera, aby ho s klidným svědomím nechal na následující stránce zastřelit. To se v knize opakuje několikrát, takže postavy zvolna přicházejí a zase z knihy po mafiánsku mizí. Báječná kniha.

Evik30
02.05.2013

Celkem čtivá knížka z mafiánského prostředí. Jednoduchý příběh se spoustou zápletek.

jesuswlasac
10.03.2013

Jednoduchý pribeh, jednoduchá oddychovka z prostredia mafie v USA. Nič horybilne ale jeden - dva večery s tým zabijete :-)