Minútové modlitby pre ženy

Minútové modlitby pre ženy https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436686/bmid_minutove-modlitby-pre-zeny-dy7-436686.jpg 5 1 1

Čučoriedky poznáme všetci ako zdravé ovocie. Keď si ich dáme každý deň niekoľko, doplnia nášmu telu vitamíny. Také sú aj Minútové modlitby pre ženy. Chvíľa stíšenia a čas strávený s Bohom pomôže nášmu srdcu aj duši. Tieto krátke modlitby, vychádzajúce zo srdca, ti pomôžu priblížiť sa k Bohu v chvále a vďake. Nájdeš tu modlitby, ktoré zrkadlia túžby tvojho srdca: túžbu po duchovnom raste, prijímaní druhých ľudí a tiež útechu v Kristovi. Či už týmito modlitbami začneš deň s Bohom, alebo budeš čerpať silu uprostred dňa, alebo zakončíš deň v jeho prítomnosti. Pri modlitbe prežiješ Božiu prítomnosť, prijmeš jeho milosť, nájdeš útechu a radosť z jeho prítomnosti. Nechaj si chvíľu, aby si sa pozhovárala s Jediným, ktorý ťa stvoril a nekonečne ťa ľúbi.... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Christian Project Support

One-Minute Prayers for Women , 2004

Evaho73
18.06.2020 5 z 5

Minútové modlitby pre ženy považujem za vydatné každodenné duchovné vitamíny.
Podobne ako biblia, tak i táto knižôčka patrí u mňa do kategórie "každodenná duchovná potrava".
Častokrát som bola prekvapená, ako som sa náhodným výberom modlitby trafila do momentálneho rozpoloženia a krátke rozjímanie ma dokázalo vždy duchovne posilniť.

Autorovy knížky

Hope Lyda
americká
2019  100%Minútové modlitby pre ženy

Kniha Minútové modlitby pre ženy je v