Mimozemšťanů je čím dál víc

Mimozemšťanů je čím dál víc https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53071/bmid_mimozemstanu-je-cim-dal-vic-65c7fbb550b75.jpg 4 5 2

Babička Koutná nemá vnoučata, ale malé kamarády: Jendu, Dolfíka. Po prázdninách je čeká škola, ale zatím mají spoustu času užívat si volnosti plnými doušky. S výstřední, potřeštěnou babičkou, která je napůl James Bond a napůl Harold Lloyd v sukních, jim to jde opravdu dobře. Podnikají výlety na hřbitov i za pokladem, hrají divadlo, chytají zločince, bojují s mimozemšťany Jejich energické kamarádce, která se odmítá chovat jako usedlá důchodkyně, totiž nikdy nedojde fantazie Příběh plný groteskních situací, napětí i černého humoru napsal dramatik a scénárista Jan Jílek. Bláznivou atmosféru knížky, u které se budou bavit děti i dospělí, podtrhl ilustrátor Václav Kabát. čb ilustrace Pro děti od 8 let... celý text

iiiccc
30.03.2019 5 z 5

Moje reakce na prvních pár stránek byla silně negativní. Pak mě to chytlo. Bylo to vtipné a mělo to spád. Určitě doporučuji někomu, komu už hraní si na sofistikovanou literární autoritu leze na mozek.

TiniQ
29.01.2017 3 z 5

Ilustracie su uplne senzacne a pribehy zabavne. Chcela by som aj ja mat takuto energeticku babicku alebu susedku :) co lepsie dufam ze ja sama budem takato blazniva

Jan Jílek
česká, 1933 - 2011